Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit igyak Metallica...

Mennyit igyak Metallica koncert előtt, figyelembe véve, hogy 2 előzenekar is lesz?

Figyelt kérdés
Mielőtt bejutunk az objektumba, nyilván lesz egy kis sorban állás. Addig is kell, valami tőttike. Mivel odabent nem lehet vedelni, fontos, hogy a hangulatot megalapozzuk.Lehetőleg olyan mértékben, hogy az előbb említett, két előzenekar után még azért be legyünk baszva,de másnap azért emlékezünk James bácsira.Szóval... mit tanácsoltok?
2010. máj. 8. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba egy kérdés.. Honnan tudjuk, nem e üt ki két sör? Amúgy szerintem 4 dl bort, és 7 sört igyál meg, az 5. és a 6. közt pedig egy feles Hubit.
2010. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hmmm nem is rossz ötlet. De a sört a koncert előtt hanyagolnám bizonyos dolgok miatt :D
2010. máj. 8. 00:59
 3/18 anonim ***** válasza:
én vinnék 2 kis üveg vodkát.:D
2010. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem alapoznád meg a hangulatot? Szr kedved lenne a koncerten, vagy mi?

Szerintem sokat azért ne igyál, és figyeld meg: talán így is tetszeni fog. Még esetleg felfedezed az előzenekart magadnak...

Inni inkább többet szoktak, ott rontják el. Ha valamivel kevesbbet iszol, abból nem lesz baj. Én két felest innék két sörrel, max. vagy ha nem akarod, akkor 3-4 nagyvadászt magában.

45/n

2010. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha elmehetnék egy Metallica koncertre, minden pillanatára tisztán szeretnék emlékezni.. De ahogy érzed
2010. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mi depresszió koncert előtt vettünk egy nagyobb üveg kalinkát, meg 1,5 liter narancs levet, valamennyit leittunk a narancsléből, aztán összeráztuk ezt ittuk meg ketten. Nem lettünk tőle tacsrészegek, bár előtte ettünk is, kicsit be voltunk csiccsentve így pont jó volt a buli, jókat örjöngtünk, pogóztunk de még emlékeztünk mindenre.
2010. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
baracklevet. :)
2010. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

azt csak te tudod hogy mennyire bírod az italt.

szóval annyit igyál hogy a két előzenekar után még be legyél baszva, de másnap azért emlékezz James bácsira.

(kinek mennyi italtól lesz így...)

2010. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Tök jó, hogy ez a legnagyobb problémád. Csak tudod, mennyi piától érzed magad pont jól. Én inkább azért vagyok szomorú, mert a barátom nélkülem megy el a koncertre.
2010. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3-4 vodka kólát szépen lassan
2010. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!