Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Számodra mit jelent a részegség?

Számodra mit jelent a részegség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 17:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Nálam egy olyan önkívületi állapotot, ahol az emberek mosolyognak rád hogy na "egy vicces kis részeg fazon".

Piásan SOHA nem vagyok agresszív.

Inkább jobban jön belőlem a humor, a diliskedés, ami sok embernek tettszik egy bulin. Gátlástalanabb vagyok, felszabadultabb.

Könnyeben ismerkedek így, ami alapból nem menne.

Számomra a egy jó üveg bor, Isten áldása :D:)

2010. máj. 6. 17:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Spicces, pityókás szeretek lenni (az általad leírtak miatt), de részeg nem.
2010. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanazt mint neked :)
2010. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
44%
vmelyik kocsma wcjében a hányásodban térsz magadhoz az a tuti.
2010. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kellemes becsípés: A szemed előtt mintha vízfüggöny lenne, emiatt minden csillog, mosolygósság, sokat dumálás. Az esetek 90%ánál ez áll fenn.


Csúnyább bebas.zás: már nem megy az egyenesen járás, enyhe hányinger. Én itt meg szoktam állni kivéve ha azért iszom mert olyan pocsék napom van, hogy nem akarok magamról tudni.

2010. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Addig nem vagy részeg amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni XD
2010. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Számomra semmit.Nulla semmirekellő szórakozás. Egyszer voltam úgy 8 éve részeg, nem volt nagy show. Nem jött be.Stresszoldásnak van jobb módja, bánat ellen meg főleg nem jó.Lehet társaságban érvényesülni ez nélkül is, és én speciell nem szeretem az alkoholos italok ízét,Keserű/savanyú/ég a szám. Meg nem tul egészséges. Egyszóval nekem nem jött be tulzottan. De nyilván mindenki úgy szórakozik ahogy akar,a lényeg ne legyen kötözködés a végén belőle,mert abbol sose sül ki szimpatikus végkifejlet.
2010. szept. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
égen, az amit leírtál:DXD
2011. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
6-os de egy állat vagy! :DDDD
2016. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!