Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehet mostanába ez velem?

Mitől lehet mostanába ez velem?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem inni barátokkal kb egy és fél éve(röviditalokat vodkát hubertust és pezsgot bort) mostanába nem voltam ilyen durvább bulin megjegyzem sajnos egyszer hánytam már piátol amire nem vagyok buszke. Most az lett velem kb egy ket honap kihagyás után hogy megiszok egy korty hubit vagy vodkát és azonnal gomboc torkomba és hányinger és nembirok semmit már a rövidekből így meginni. Nem azt mondom hogy nagy baj mert nem vagyok alkoholista csak barátokkal néha jó lenne így bulizni néha és idegesit a szitu hogy mondanom kell hogy bocsi de nem birom mikor régen nagyon jól birtam és fogalmam sincs mi történt...

19/L



2016. jún. 30. 16:15
 1/4 anonim válasza:

Szerintem csak meg kéne találni a neked való alkoholt. Én a vodka gondolatától is hányok! Miközben ismerőseim meg csak azt isznak.

Ha rávennének, hogy igyak velük nagyon rossz vége lenne. Én maradok a bornál és pálinkánál.

A lényeg, hogy találd meg azt ami neked jól esik. Ha csak a sör akkor azt idd. (nekem van lány ismerősöm aki csak azt iszik :) )

2016. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te meg nem kostoltad az almas Jim Beam-et. A legjobb, de, csak ovatosan vele. :)
2016. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 tokeletes ellenteted vagyok,palinkatol rosszul vagyok,es csak a vodkat szeretem :D


Egyebkent meg igen,probalj ki tobb felet,lehet hogy valami olyan fog nagyon izleni,amire nem is gondolsz.

2016. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagy általánosságban akkor leszel rosszul ha sokat iszol, vagy ha kevered a piákat. Keresd meg azt ami a legjobban ízlik és egy este alatt azt idd. Ne igyál össze minden sz.rt! Meg aztán a buli nem feltétlenül attól lesz jó, hogy sokat iszol!
2016. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!