Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A vérvétel mennyi ideig...

A vérvétel mennyi ideig mutatja ki az alkoholt a vérben?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a fogam ezért pálinkával gargalizáltam viszont véletlenül lenyeltem egy picit. Holnap reggel viszont vérvételre megyek egy vizsgálat miatt. Ki fogja mutatni?:o
2016. jún. 7. 11:40
 1/4 Phoney ***** válasza:
Holnap reggelre semmi gond nem lesz ebből. Ha a „ma reggel” órákkal ezelőtt volt, akkor valszeg már most is mehetnél vérvételre.
2016. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A vérvizsgálat arra terjed ki, amit a vizsgálatot elrendelő orvos megjelöl. Egy általános vérkép készítésekor nem vizsgálják az alkoholszintet, sőt a THC-szintet sem. Tehát ha te ittál vagy füveztél, az tökmindegy, mert a vizsgálat nem arra terjed ki. Ha az orvos számára a betegségeddel összefüggésben nem fontos adatokat vizsgálnának, az növelné a költségeket, és még időveszteség is lenne. A laborok így is le vannak terhelve, nem fogják a te véralkoholszintedet vizsgálni. Ha a rendőrség visz be téged ittas vezetésért, csak abban ez esetben lehet félnivalód.
2016. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!:)
2016. jún. 7. 14:45
 4/4 anonim válasza:
Barát, ismerősömet csacsi részegen elkapták vezetés közben és mondták hogy mennek vérvételre igen ám de a legközelebbi rendőrségi vérvétel az meg kb másfél órányira volt tőlük magához vett 2 liter vizet mire felértek megitta mind és a vérvétel ki sem mutatta. Így úszta meg hogy elvegyék a jogsiját + eltíltsák vagy 2 évre.
2016. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!