Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szórakozóhelyeken ti mit...

Szórakozóhelyeken ti mit szoktatok inni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kizárólag ásványvizet. Komolyan!

Egy időben zavart hogy csak piával tudtam magam jól érezni bulikban ezért csakazértis vizet ittam mindig hogy a hangulatom nehogymár alkoholtól függjön. Sőt egyedül is mentem szórakozóhelyekre hogy társasághoz se kötődjön. Nagyon rossz volt eleinte, szörnyen magányosnak éreztem magam, hogy mindenki csak engem figyel, és más negatív gondolatok és érzelmek is feljöttek. De kitartottam, és kb 20 ilyen rossz buli után elkezdtem jól érezni magam, ismerkedés is könnyű lett, és azóta nem kell pia bulikban. Nekem bejött! :)

2016. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Jól csináltad, kedves Előző! Pénzspórolásnak sem utolsó. De az a felismerés a fontosabb, hogy néha inkább hátrányunkra van az ital. Ha csak az a lényeg, hogy ne foglalkozz semmivel és oldódj, akkor meg lehet inni ezt-azt. De ha kézben szeretnéd tartani a veled történteket, figyelni szeretnél az eseményekre, vagy a kiszemeltedre rámozdulni, akkor jól tud jönni a józan bulizási képesség.
2016. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
pina lét
2016. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!