Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a jelenleg kapható...

Melyik a jelenleg kapható legjobb Bikavér?

Figyelt kérdés
A kínálat hatalmas, árban elég nagy a szórás a 800 Ft-ostól az tizen ezer Ft-osig.

2016. jan. 8. 20:30
 1/2 anonim válasza:
Azt nem tudom melyik a legjobb, mert a nagyon drágát nincs pénzem megvenni, de az alsó árkategóriában a Liszt Szekszárdi Bikavér szerintem nagyon finom.
2016. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:
100%

Attól függ, mit vátsz egy bikavértől. Nagyboros mélységeket? Akkor St. Andrea Merengő, 2011. Gyümölcsáradatot, nagyon jó ihatósággal? Akkor Böjt Bikavér 2013. Ha kellően lendületes, gyümölcsös, de nagyobb mélységekkel is rendelkező bort, akkor Heimann Bikavér 2013. De ezek csak az én egyéni preferenciáim. St. Andreától mind a 4 bikavért ajánlom (a Merengőn kívül Áldás, Hangács és Nagy-Eged), Thummererék, Eszterbaurerék is jó bikavéreket szoktak lerakni az asztalra, Halmai Csaba bikavére is tetszett, Gál Lajosék Superior bikavére, meg az alap bikavér is nagyon jó, persze más kategóriákban. Szóval a legjobbat nehéz meghatározni. A legdrágábbat egyszerű, az a St. Andrea Nagy-Eged.


Egyébként pedig Februárban szinte bizonyosan megint megrendezik az Eger-Szekszárd bikavér párbajt, Pesten. Ha érdekel hol tart ma a bikavér, gyere el, érdemes.

2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!