Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt adnátok nőnek...

Milyen alkoholt adnátok nőnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen krémlikőrt. ...én örülnék neki. ;)
2015. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet szeret.Ha nem tudod, milyet szeret, akkor valami tipikus nőiesebbet.A krémlikőrök tényleg jók, vagy martini, rozé bor,pezsgő.Ezek nem túl tömények, még az is eliszogatja szerintem, aki amúgy nem kedveli túlzottan az alkoholt.De ha szeszkazán, akkor ez neki szerintem limonádé.Akkor vegyél vodkát, vagy házi páleszt hordóban..
2015. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Martini Asti pezsgő.

Gyümölcs likőrök, mint a Berentzen.

Krémlikőröket szintén ajánlani tudom.

És persze azt amit szeret. Pl: Rizmajer karácsonyi sörét.

2015. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Krémlikőrnél maradok. Nem szokott inni, csak vendégségben mértékkel, évente kb. 2 üveg vörösbort szokott venni.
2015. dec. 12. 18:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Krémlikőrök közül melyen ízűt? Vagy az már mindegy?
2015. dec. 12. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Én valami jobb fajta pezsgőt adnék, pl. díszdobozos Moët&Chandon
2015. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amilyet szeret, én pl. meg nem innám a likőröket (a pezsgőt és a rosét sem), pedig elég ritkán iszom alkoholt (de az nem cukros semmiképp, kivéve a tokaji aszút :D). Ha tudod, hogy vörösbort szokott inni, akkor valami jó vörösbor lenne biztosabb választás, persze ott is számít, hogy milyet szeret (én pl. édeset semmiképp nem iszom, valami jóféle szárazzal már nehezewbb melléfogni nálam, nem vagyok borínyenc, s akkor inkább már valami jó whisky, persze az is nagyon nem mindegy, hogy milyen). Itallal könnyű melléfogni, bár udvarias ember nem akad ki, ha nem pont a fogára valót kap, max. nem issza meg, ami azért nem annyira szerencsés végkifejlet.
2015. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem szokott alkoholt inni, akkor miért épp azt akarsz neki adni karácsonyra? Szerintem nem túl szerencsés választás.
2015. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csokit szereti? Kávét szereti? Tojással hogy áll?

Baylis / Amaretto

2015. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mi lenne ***** válasza:
52%
ha csak nassolgatja az alkoholt, akkor tojás likőr és csak a minőségi. vagy: készíts saját kezűleg neki 1 kis flaskával.
2015. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!