Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális, hogy 51 kilósan...

Normális, hogy 51 kilósan alig bírom az alkoholt?

Figyelt kérdés
72 kilósan kb. kétszer ennyire bírtam. 58 kilósan már kevésbé, de még mindig jól. Mióta 51 kilót nyomok vaságyastól azóta 2 deci rozé bortól totál be tudok csiccsenteni, nem állok be tőle, de érzem, hogy elég volt, mert még egy deci, és forog a szoba, nem tudom kontrollálni magam. Ez tényleg testsúlyfüggő?
2015. nov. 2. 19:40
 1/9 anonim válasza:
Én sem vagyok nagy darab, egyáltalán nem, de két üveg után sem érzek semmi változást. Lehet benne valami, mert sok helyen mondják, de abban is biztos vagyok, hogy több dolog befolyásolja.
2015. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Függ a testsúlytól, az életviteltől, az étrendtől és kismillió dologtól.... Örülj neki, olcsóbb illuminált állapotba kerülni :)
2015. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ivettke88 ***** válasza:
Én ilyen testsúllyal is simán leittam a haverjaimat. Pár kilóval voltam több ennél valaha, de nem volt lényegi különbség közte, de lehet csak azért, mert mindig 50 pár kg-ról volt szó, és nem volt nagy eltérés. Szóval lehet benne valami, de nem feltétlenül, ennél kevesebbel is bírtam, sok mindentől függhet.
2015. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom azért fogytál le, mert alig eszel. inkább az elfogyasztott étel mennyiségével állhat összefüggésbe, hogy mennyire bírod.
2015. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ivettke88 ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, én is ilyesmire gondoltam, hogy inkább függ attól, hogy mennyit eszik az ember. Korábban nyilván többet ettél, jobban felszívta a kajcsi.
2015. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért muszáj innod????
2015. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha nem tetszik ez a téma, akkor el lehet tolni a biciklit innen.

Ha te nem iszol, te bajod, de ebben a témában az emberek szeretik jól érezni magukat általánosságban, ez van. :)

Rátérve a kérdésre: Sok mindentől függ, életvitel,testtömeg, pillanatnyi hangulat, egésznapi hangulatod, mit ettél és mennyit előtte, milyen gyakran iszol, stb.

De én 56 kilósan megbírtam inni 10 felest egy éjszaka.

2015. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy némileg függ testtömegtől is, de inkább megszokástól. Tavaly 101-102 kg voltam és sokat ittam, havi 1-2 nagy berúgás megvolt, rohadt jól bírtam a szeszt, aztán idén év elején elkezdtem fogyózni, kevesebbet ittam kondiztam lementem 87-88kg-ra és közben piálni alig jártam, közel 4 hónap alatt csak 1-szer ittam többet, majd mikor eljött a nyár egy nagyobb bulin jóval kevesebb piától berúgtam mint tavaly, de miután egész július augusztusban megittam napi 2-4 sört vagy fröccsöt, nyár végére megint megbírtam annyit mint tavaly holott bő 10kg-al voltam kevesebb. Összességében azt mondom, hogy a testtömeg is befolyásolja valamennyire de az hogy mennyire vagy hozzászokva, meg hogy mit és mennyit eszel előtte, közbe az sokkal jobban.
2015. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok dolog befolyásolja. Én 55kg vagyok, ha nem ülök le, nagyon jól bírom a piát, ha leülök pár pohárkától képes vagyok fejreállni:D
2015. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!