Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől függ, hogy milyen...

Mitől függ, hogy milyen nehezen jön ki a dugó?

Figyelt kérdés

Többnyire azt vettem észre, hogy minél drágább, jobb minőségű egy bor, annál nehezebben a dugót kihúzni.

Jobb minőségű, masszívabb dugót tesznek rá? De vannak a műanyag dugók is, azokkal is meg kell küzdeni.


2015. nov. 2. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy mennyire feszül az üveg szájában, és hogy műanyag, vagy parafa, semmi köze a bor árához.
2015. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az üvegben lévő nyomástól függ. De nem biztos, én csak hallottam, lehet totál hülyeség, soha nem gondolkoztam ilyenen.
2015. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a nyomásra, de nem mertem butaságot írni. Nem mintha nagy jelentősége lenne, csak kíváncsi voltam.
2015. nov. 5. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!