Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fogyasztotta már valaki a...

Fogyasztotta már valaki a "teleport" nevű italt? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Sok legendát hallottam már ezzel kapcsolatban. Azt mondják, ha már valóban mocsok-részegre ittad magad ("a földön fekvéshez is kapaszkodni kell" szint), akkor el kell fogyasztani még egy sört és egy feles Unicumot. Ha megteszed, másnap garantáltan a saját ágyadban ébredsz, persze az este eseményeiből gyakorlatilag semmire nem fogsz emlékezni, főként nem a hazaútból.

Tapasztalatok?



2015. júl. 31. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt ugye vágod, hogy az egyáltalán nem garantált, másrészt meg nem a saját lábadon fogsz hazajutni.
2015. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jóhülye a kérdező. :D
2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem földbekapaszkodósan kell részegnek lenni hozá, hanem olyannak aki nem emlélszik arra mi történt az este
2015. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább szólj Scottynak, hogy sugározzon haza...
2015. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokszor teleportáltam már, de unicumot még soha nem ittam.
2015. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kipróbálhatod, semmi extra nem fog történni. Urban legend az egész.


Persze ha sosem ittál, és bedobsz egy 40%-os töményet, és egy sört, tuti kiütöd magadat. De ugyanezt a hatást éred el, ha bármilyen kommersz piát és egy sört megiszol.


Azok a sznobok, akik ezt a pletykát terjesztik, sosem rúgtak be kommersz körtétől.

De inkább ne igyál, és ha lehet, ne magasztald a közönséges unicumot...

2015. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fingkirály ***** válasza:
Az igazság az, hogy amikor irdatlan részeg vagy, és még csakazért is betolsz egyet, bármilyen tömény pia teleportfelessé változik, néha szándékosan meg is szoktuk csinálni, hogy az este végén még odamegyünk a pulthoz és iszunk egy hazamenős teleportfelest - véletlen egybeesés, hogy ez általában tényleg unicum szokott lenni :)
2016. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!