Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért mondják hogy, Vodka...

Miért mondják hogy, Vodka Bomba Cataflam?

Figyelt kérdés
Mi köze van egymáshoz az alkoholnak, koffeinnek és a diklofenáknak? Hogy hat? Mit csinál?

2015. márc. 3. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Energiaital és tömény szesz, nem a legjobb kombó, ha ezt még meg bolondítod egy kis gyógyszerrel, akkor jó esélyekkel indulsz egy gyomormosásra, vagy egy fél napig való árokban fekvéshez.
2015. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Fiatalkori hülyeség 1) gyógyszerre inni, 2) energiaitallal keverni az alkoholt. Addig úgysem nyugszanak, míg a saját bőrükön meg nem tapasztalják a hatást.
2015. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
alkohol meg a gyógyszer nem tudom hogy reagál együtt (elvileg eléggé kiüt) az energiaital meg nem a koffein, hanem a taurin miatt kell ide. attól minden gyorsabban felszívódik, tehát ha kevered az energiaitalt alkohollal akkor gyorsabban bszol be.
2015. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Pláne hogy a legtöbb energiaitalba már nem is tesznek taurint.
2015. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
pedig én szoktam az összetevőknél látni
2015. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Higgany ***** válasza:
100%
A vörösboros kóla rövidítése a VBK. De ugyanez a rövidítés kiadja a vodka bomba cataflam-ot is! Bár felénk vodka-bomba-ketaminkent emlegetjük a K miatt :)
2015. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
vodka bomba(bomka vagy vomka ahogy én hívom)az halálos tud lenni:D Cataflam nélkül is lehet vele árokban aludni:DDD
2015. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert Magyarországon csak szerhasználat van, szerhasználati kultúra nincs. Ha lenne, tudnák, hogy a diklofenák semmit nem ad hozzá egy piázós/energiaitalos estéhez, viszont igen jelentősen megemeli a gyomorvérzés kockázatát.
2016. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
86%
a taurinról mindig egy bika jut nekem eszembe meg a tauri wow server xD annó amikor kisebb voltam, úgy becézték az energiaitalt, hogy "lónyál" én meg szó szerint értelmeztem ezt és azt hittem, hogy a taurinnak van köze ehhez, hogy a bikának a nyála van benne vagy valami ilyesmi :'D :'D
2023. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!