Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi fröccstől lehet az...

Mennyi fröccstől lehet az ittas eufória állapotába ketülni illetve meg csiccsenni?

Figyelt kérdés
Mennyiségi adatokra vagyok kíváncsi elsősorban de jöhat minden.

2015. febr. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, a személy súlyától, nemétől, hogy milyen rendszerességgel iszik stb. És nyilván az sem mindegy, hogy hogyan kevered a fröccsöt.
2015. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenektől is függ, hogy mennyire van meleg a szobában, mert melegben előbb megüti az embert.

Meg, hogy mennyire fáradt az illető.


Tényleg sok minden befolyásolja.

2015. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 1 liter nagyfröccstől már lehet, ha 1-2 órán belül elszopogatod. Ez 7 deci bort jelent. Legalábbis én ettől már be lennék csiccsentve, de mondjuk egy 40 kg-os 14 éves lány valószínűleg offrotty lenne tőle. Szóval ez sok mindentől függ.
2015. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy lámpás(1,5 l bor,0,5 l szóda) már elegendő lehet hozzá a legtöbb embernek.
2015. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én kisfröccsből, ami 1 deci bor 1 deci szóda úgy 6-7-et kell igyak az eufóriáig mondjuk 1 óra alatt. Ha megiszok 3-4 óra alatt 15-20-at akkor meg elég rendesen bemarok. Én mondjuk szoktam inni és közel 100 kiló vagyok. Egy 40 kiló körüli lány aki nem szokott inni könnyen lehet hogy 4-5-től teljesen berúg, míg egy bő 100 kilós alkesznak rengeteg kell. Egyszer egy kocsmában egy alkoholista mondta hogy napi 42 kisfröccsöt szokott inni xd az ilyenek hagyják szerintem a kisfröccsöt és igyák a kőműves fröccsöt(2.5 liter bor + 0.5 liter szóda)
2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. febr. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!