Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem kell félnem a bolt előtt...

Nem kell félnem a bolt előtt tömörülő alkoholistáktól? Nem fognak belém kötni?

Figyelt kérdés

Ahova járok kis boltba, ott helyi alkeszok szoktak csoportosulni délután 3-4 fele!

És néha elküldenek a szüleim a boltba valamiért.

És elég csúnyán néznek rám, már messziről méregetnek, meg csöndbe maradnak mikor közelőkbe érek!


Nem fognak bántani? Nem kell tőlük félnem? Csak megisszák a felest, beszélnek, hogy milyen drága a cigi, aztán haza mennek?



2014. júl. 27. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem fognak beléd kötni, de ha mégis beszólnak valamit, nyugodtan és határozottan mondd nekik, hogy vagy befogják, vagy kihívod rájuk a rendőrséget. Ugyanis a boltok előtt tilos az alkoholfogyasztás. Nálunk is ez van, itt egy kisbolt, éjjel-nappal isznak előtte, a boltos se tud mit csinálni, nem járkálhat ki öt percenként. Rendőrt lehet rájuk hívni, persze az sem fog félóránként kijárni, de ha egyszer odajön, elküldi őket, annak nem fognak örülni.
2014. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? Ha nagyon gyerek akkor szólj a szüleidnek hogy beszéljenek a boltossal oldja meg. Majd ő kihívja a rendőröket. Amúgy nem hiszem hogy veszélyesek lennének. Másik megoldás hogy nem mész oda abban az időben.
2014. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én lány vagyok, de nem félek tőlük. Már 12 éves korom óta szembesülök ilyen bácsikkal, én mindig nagyon-nagyon csúnyán nézek rájuk (már előre), és húzgálom a szemöldökömet meg forgatom a szememet. Ez beválik:D
2014. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr azért kimehetne! Fejenként 10-20 ezer bünti, és akkor meggondolnák magukat, hogy máskor is odamenjenek-e piálni!
2014. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!