Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van még valami rajtam kívül,...

Van még valami rajtam kívül, aki nem szereti az alkohol ízét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 21:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Én csak azt szeretem ami finom is (somersby, likőr)

23/f

2015. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 id. Géber Péter ***** válasza:
0%

Szerintem inkább "VALAKI" és nem "VALAMI"!

Emberről van szó, nem tárgyról!

2015. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11 - Hogy te milyen okos vagy!

Köszönjük a kiigazítást!


Ám képzeld, mi is rájöttünk erre, de mi felül emelkedtünk a hibán és képesek voltunk megérteni, mert belénk szorult annyi értelem, hogy a kognitív képességeinket is képesek legyünk használni és a válaszra válaszoljunk. Megtennéd, hogy nem csak a helyesírás-nácit játszod, hanem a kérdésre is válaszolsz: Neked melyik alkoholos ital tetszik?

2015. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Angelika54 válasza:
100%

Szia! Én sem esetleg üdítővel iszom, úgy is hatásos! ;)

Nem vagyok alkoholista! :D

25/L

Sört nem iszom!

2015. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Alapból kellemetlen az íze, talán mert tulajdonképpen méreg.
2015. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Etil vanilin fokozottan rákkeltő méreg és mégis sokan szeretik az ízét, ezért ez az utolsó érvelés erősen hitelét veszti :)
2015. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
A "szeretem-nem szeretem az ízét"-nek nincs köze ahhoz, hogy méreg. Ha spenóttal kérdezné meg valaki ugyan ezt, szintén lenne, aki nem szereti és lenne, aki szereti.
2015. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Jelen.

A sör szagától egyszerűen okádok, a száraz bortól úgyszint. Az edésnek elmegy a szaga, de egy kortynál abból sem tudok többet meginni. Furcsa mindjárt úgy belépni a felnőtt életbe, hogy 2 korty alkoholt leszámítva sosem ittam semmit.

2020. máj. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!