Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Martinit itattak velem és fáj...

Martinit itattak velem és fáj a hasam, rosszul vagyok :S Mit csináljak? Nem akarok hányni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legjobb, ha kiadnád, ha ennyire rossz. Máskor meg nem iszol Martinit, ez a tanulópénz. Próbálj vizet inni, hogy híguljon a gyomrodban és egyél vmi semleges kaját, ami felszívja, pl. valami szendvicset.
2010. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy erre jó a tej.
2010. jan. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aztán mehetsz FOSNI
2010. jan. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éld át a másnaposságot teljes gyönyörében! Én is átéltem egyszer, azóta vigyázok, hoyg soha ne rúgjak be, egyszer elég volt.
2010. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Piritós kenyér,keksz,egy evökanál zsemlemorzsa,szóval valami ami felszivja.
2010. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

nálam a tej kizárva mert tejérzékeny vagyok..

a viz,meg a zsemle bevált :)

2010. jan. 31. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:

savanyú uborka : DD

énmikor hot reszeg voltam meg rosszul voltam megettem egy üveg savanyú uborkát : DD

bevált ;)

2010. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tej, saláták, savanyú uborka, káposzta, zsíros ételek ilyenkor nagyon jók.

Én sajnos ha kicsit többet iszom, és hamar lefekszek, azonnal ki akar jönni, de ha megeszek egy kefírt, vagy pár savanyú uborkát, szalonnát, valami hasonlót, teljesen rendben vagyok.

2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!