Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A bort vagy a sört szereted...

A bort vagy a sört szereted inkább? Melyik bor, illetve sör a kedvenced?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 10:44
 1/8 anonim válasza:
Sör mert a bortol migrénes leszek
2014. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csabika1971 ***** válasza:
Sör (de helder). A bor esetén csak alkalmi ívó vagyok, de az olasz borok egész finomak.
2014. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bort és abból is a száraz fehéret, vörösből a száraz barrique bort.


Sörből nagy melegben a gyümölcsös söröket főleg a bodzásat, vagy esetleg házi sört szoktam inni. De akkor is inkább a fröccs


27/N

2014. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha muszáj akkor bor, legyen fehér és édes.
2014. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bortól - bár szeretem a vöröset - ég a gyomrom.


Sörből a Rumos-szilvás Radler a befutó, a meggyes-barna Kapucínus, és a sima Union.

2014. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Söör :)
2014. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sört kedvelem szökőévben egyszer.A borivó emberek előbb halnak meg, mert a szölőn lévő permet és vegyszerektől nem mentes a bor sem.Úgyhogy én maradok a sörnél mert szeretem a hosszú életet.Teljesen mindegy a márka, csak magyar legyen.
2014. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Borból magyar - de "Oltalom alatt álló földrajzi jelölésű" legyen, fajtája majdnem mindegy.


Sörből magyar semmiképpen, lehetőleg pilseni típusú cseh/szlovák/román/német legyen.

2014. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!