Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Gösser milyen minőségű...

A Gösser milyen minőségű sörnek számít, és idehaza milyennek van bekategorizálva?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jó minőségű sör, a legtöbb magyart veri.
2014. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jónak! De ez leginkább a sok reklámnak köszönheti,mert személy szerint én annyira nem szeretem mint pl: arany ászok,soproni! DE tök mind 1 milyen kategóriába van,mert te érzed h melyik az ízletesebb! Ha meg valaki alkoholista annak meg úgy is mind 1 xd
2014. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iható, ámde elég jellegtelen, nem túl izgalmas sör. Magyarországon prémium kategóriaként pozicionálják (egyedi zöld üveg), ami leginkább parasztvakítás. Egy átlagos cseh sör sokkal jobb mondjuk.
2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de nekem jobban ízlik a Heineken. A Gössernek Dreher feelingje van, dobozonként változik az íze, és nem ritka, hogy negatív irányba. Most nem az ittas ízlelés csodiáiról beszélek. :)


A Heineken az Heineken, az mindig hozza az unalmas, "ehh, elmegy" ízt.

2014. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem kövez meg mert azt mondod hogy a Heineken jobb, ugyanis a Heineken tényleg jobb, de azért a Magyar söröknél úgy általában jobb a Gösser is.
2014. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Àtlagos, elfogadhatò sör, olyan viszonlatban, hogy a simàn rossz pl. a Soproni, kritikàn aluli meg a Köbambi pl.


Magyarorszàgon "jò" sört nem gyàrtanak sajnos, csak importàlnak.

2014. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Közép kategória.

Ha jó sört akarsz venni magyar .o. ne a tescq-ba menj.

Van jó magyar sör is csak sajnos nincs tőke.

Ha nem akarsz csalódni Cseh sört keres.

Külömben is nálunk sokkal jobb a sör mint amerikqban

2014. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!