Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Adtatok már külföldieknek...

Adtatok már külföldieknek pálinkát? Hogy reagáltak miután megkóstolták?

Figyelt kérdés
Hova valósiak voltak és hány évesek? :D

2014. aug. 16. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de az tényleg jóféle pálinka volt, ára is volt rendesen, nem az 500ft-os szomszéd Jóska bácsi lefőzte a kertben a "mesterművet" jellegű.


Németországba rendszeresen "importálunk". Nekik is van pálinkájuk (obstler), meg amúgy nagyjából minden népnek a világon, csak amennyiért Magyarországon minőséget kapsz, annyiért itt bolti kemikáliát, ezért hozzuk. Szeretik nagyon.

2014. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A németek (35-40) fura arcot vágtak és kértek még.

A franciák (50-80) felhígították vízzel és úgy kóstolták, hogy az alkohol ne tegye tönkre az ízlelő bimbójukat és szépen kielemezték, majd kérték, hogy hagyjam ott nekik az üveget.

A szlovákok (25-35) elővettek egy üveg borovicskát cserébe.

A kínaiak (25-35) 3 percig szenvedtek majd soha többet nem fogadtak el italt, amivel kínáltam őket.

Az egyik amerikai (~35) nagyon kedvesen azt mondta egy fél korty után, hogy jó erős, és otthagyta a poharában a 3/4ét az italnak.

A másik amerikai (30) fura képet vágott és letolta, majd azt mondta, hogy jobb, mint a Whiskey. (De valószínű csak udvariasságból ő is, hiszen üzleti úton voltak.)

A románok (18-22) azt mondták, hogy ez legfeljebb 40 fokos, és az legjobb esetben is láz, de nem pálinka, majd elővettek valami kerítés szaggatót a pincéből.


22-35 közöttiekről beszélek

2014. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 (majdnem 17) éves német cserediák buliban ivott. Az első korty után meglepődött (hú, ez erős) aztán megitta. Később ivott még egyet. Egész este jókedvű volt.
2014. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

40 fokos ?!

Van olyan pálinka?

2014. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A Hollandok értékelik. Minden szart megisznak. A legjobban az tetszett nekik, hogy nem hánynak tőle olyan gyorsan, mint más töménytől. Én ezt nem tapasztaltam. A pálinkánál csak a Jäger hozza gyorsabban a rókát.
2014. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16-22 éves vélhetően funkcionális-alkoholista egyedekről van szó.


#5-ös voltam.

2014. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-os osztom a vèlemènyedet :D
2014. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!