Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történik ha valaki megissza...

Mi történik ha valaki megissza a gyógyszertári alkoholt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősőm aki sokat iszik.. legutóbb azzal menőzőtt hogy ő gyógyszertári alkohlt issza mert az nagyon ütős. én elitélem őt ezért:S szerintem gáz hogy ezzel kevélykedik. mi történik azzal aki megissza a gyógyszertári alkoholt? mennyi az a mennyiség ami még nem káros? bizonyos mennyiségbe bele lehet halni? milyen tünetei vannak ? ha mondjuk lenyom másfél decit akkor lesz tőle baja ? mert én ugy tudom káros.. és ha tényleg inná lenne baja vagy nem ?
2010. jan. 6. 13:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
egy elég közeli ismerősőm és rokonom is.....kiskorom óta ismerem amiota az eszem tudom... ezért is figylelek oda rá ha már neki nincs egy csöppnyi esze sem....
2010. jan. 6. 14:55
 12/17 BeerHunter ***** válasza:
88%
Na. Először is. Ahogy előttem többen írták TISZTA etil-alkohol a gyógyszertári szesz. Lepárlással max 96%-os szesz készíthető, ennél nagyobb cc-hoz vízelvonó szer szükségeltetik. Arra kíváncsi lennék, hogy miért is fertőtlenítene jobban a hígabb szesz... Valóban qrva drága és kevés, és nehezen adják ki. Baja természetesen lehet tőle, abban az esetben, ha képes lenyelni, ugyanis az izmos feladat, és ha már lent van, ott is tartani. Ha ez sikerül, és megfelelő mennyiséget ivott természetesen ettől is kaphat alkoholmérgezést. Hát így ennyi.
2010. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
olvass utána hogy az orvosok miért 70%-ossal fertőtlenítenek ha kiváncsi vagy rá, tény hogy jobban fertőtlenít.
2010. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azért jó hogy én aggódom valakiért és feltettem egy kérdést.. ehelyett itt vitatjátok meg mi fertőtlenit jobban :D ezt a kérdés inkább tegyétek fel...és ne itt tárgyaljátok meg ha lehet.. köszike
2010. jan. 6. 16:25
 15/17 BeerHunter ***** válasza:
Más. Az hogy ők azzal fertőtlenítenek, nem azt jelenti, hogy jobban fertőtlenít, ok? szted a klórosabb víz nem tisztább, mint a klórszegényebb? Nem azt mondtam, hogy egészségesebb, hanem hogy jobban fertőtlenít.
2010. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 czibles válasza:
fekete abszint is 80% körüli és azt is fogyasztják (már ahol nincsen betiltva)
2010. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Phoney ***** válasza:

Az abszint szinte sehol a világon nincs már betiltva, csak 1-2 országban és megyében... kivéve persze ahol eleve illegális az 50% fölötti tömény.


"Arra kíváncsi lennék, hogy miért is fertőtlenítene jobban a hígabb szesz..."

70%-on old a legjobban. Az alkohol és a víz is oldószer, és ebben az arányban a legerősebbek. Vannak még csodák, na. A királyvízről hallottál már?


Egyébként 70-es gyógyszertárit inni semmivel nem veszélyesebb, mint a "fekete abszintként" árult 80%-os kommersz szemetet.

2011. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!