Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért lettél antialkoholista?

Miért lettél antialkoholista?

Figyelt kérdés
Mi a problémád az alkohol fogyasztással? Miért nem foglalkoztat a dolog? Hallottál már róla, hogy vannak minőségi, finom italok is, esetleg már kostóltál is már ilyet?

2014. máj. 22. 11:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elkezdtem tudatosan táplálkozni és edzeni, nem fér bele. Másrészt meg szeretem a minőségi italokat, de a baráti körömben a Soproni a plafon, szóval nem nagy a kísértés.
2014. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért lettél Anti, alkoholista?
2014. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%

Lepontoztam mindenki mert NEM EZ A KÉRDÉS!!!!


és igen, lehet hogy ez rohadtul a kérdező hibája...neki kellene eldönteni, hogy most az alkoholistákra vagy az anti-alkoholistákra kiváncsi!!!! -.-


Én a fő kérdést néztem és egyik se arra válaszolt ;)

2014. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
haha....a kérdés antialkoholistára vonatkozik, most látom, de én alkoholistát olvastam bocsessz :D
2014. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mert a barátnőm annyira bepiált, hogy majdnem meghalt :(
2016. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Apám miatt. Nem akarok olyan lenni, ahova ő. Ő már kis mennyiségtől is nagyon agresszív. Igaz, hogy én elég jól bírom az alkoholt, de ha beleiszok valamibe, mindig ez jut eszembe. Nincs szükségem erre, és a körülöttem lévőknek se. Enélkül meg a bulik nélkül is lehetek ugyanolyan teljes értékű ember mint más. :)

18l

2020. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
*olyan lenni, mint ő*
2020. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!