Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vilmoskörtét mindenki szereti?

Vilmoskörtét mindenki szereti?

Figyelt kérdés
Orvosnak szeretném adni(fiatal) hálám jeléül :D

2014. ápr. 14. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem. :D Nincs olyan amit mindenki szeretne, de biztos örülni fog neki.
2014. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Phoney ***** válasza:

Ha a zöld formaüveges Vilmos szeszesitalra gondolsz, azt egyáltalán nem mindenki szereti.


Egy jobb (5e Ft/5 dl-től) vilmoskörte-pálinka már biztosabb vétel, de azt sem szeretheti mindenki.

2014. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és egy 5 puttonyos tokai jobb lenne?
2014. ápr. 14. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi van, ha antialkoholista? Vegyel neki inkabb egy ajandekutalvanyt
2014. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a pénznek jobban örülnek. Tapasztalat.
2014. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Azt kell mondjam a legbiztosabb a pénz. Idegennek nem tudsz olyan ajándékot venni ami tuti jó. Lehet hogy nem iszik (nálunk 10 év alatt se fogyna el egy üveg tömény), csoki, kávé, könyv, ugyanúgy lehet rossz választás. Ha figyelmesebbnek akarsz tűnni akkor esetleg egy köszönő levélke és abba vásárlási utalvány. Ha muszáj lenne választani én a csokira szavazok, az könnyebben elfogy, könnyebb is továbbajándékozni.
2014. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a pénz az a baj akkora parasztság hogy csak na :D főleg egy 29 éves férfinak :D nyilván egy 60-as papa el fogadja, de velem nagyon jó fej volt, meg hatalmas arc szóval pénz mondom kilőve :D nem tudom mit kéne neki, jók ezek az ötletek is hogy össze válogatni pár dolgot, de a bor sem rossz szerintem
2014. ápr. 14. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Akkor te nem igazán vagy kíváncsi a véleményünkre. Eldöntötted, hogy alkoholt veszel, vegyél azt és kész.
2014. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem értem miért írod ezt, én csak le írtam az én meg látásomat, és kíváncsi vagyok a tiétekre.
2014. ápr. 14. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd, alkoholt csak annak jo ajándékozni, aki szereti.....
2014. ápr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!