Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek lesz ebből nagy...

Szerintetek lesz ebből nagy baj? (14/L)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elmentünk egy másik városba inni. Persze nem ittunk sokat, alig szédültünk. Semmi nem volt velünk. Csak egyszer ki kellett mennünk egy bárból és volt nálunk két sör és megálltak a rendőrök. Megszondáztattak minket.

De mi hamis nevet és címet mondtunk, mindent össze vissza... De azt tudják hogy hova járunk általánosba. Szerintetek lesz ebből valami? Kicsit parázunk... Nem is azért hogy ittunk, hanem hogy kiderül hamis nevet mondtunk. Tudjuk hogy rossz döntés volt, de szerintetek lesz ebből valami? Ki fog derülni? Előre is köszi a normális válaszokat! :)



2014. márc. 2. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt nálatok személyi és elhitték nektek a kamu neveket? Mert ha ez így történt, akkor nem hiszem, hogy sok esélyük van megtalálni titeket, bár ki tudja. De szerintem nyugodt lehetsz, nem vagytok akkora "bűnözők", hogy rátok állítsanak egy csoportot. :DDD
2014. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok nektek és a kedves szüleiteknek is, meg persze a kocsmának ahol gyerekeket szolgálnak ki. Egyébként simán kideríthetik, és akkor az egész tanári kar plusz szüleitek is tudni fognak róla. Ha eléggé felnőttek voltatok inni vállaljátok is a következményeket. Egyébként fura hogy nem vittek titeket haza.
2014. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy amikor engem igazoltattak ráadásul azért mert körözés alatt állt valaki, rám meg illett a leírás, rögtön elállták az utam és az volt az első hogy kérték az Okmányaim, átnézték az adatokat, még le is kérték rádión hogy voltam-e már nyilvántartásba véve.

Tehát alaptalanul is elkérik a papírokat, Titeket csak jól megakartak ijeszteni mert tudják hogy akinek nem volt dolga rendőrrel, az elhiszi hogy valós az igazoltatás.


Bár dicsérném azt a rendőrt akiből egy 14 éves fiatal őszintesége olyan érzelmeket vált ki hogy elhinné még a bediktált bankkártya kódot is :D

2014. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy olyan bar ahol 14 eveseket szolgalnak ki?? Raadasul gondolom nem ti voltatok bent egyedul, szoval a tobbi vendeg is latta hogy ott isztok. Ez azert durva mert egybol bezarhatjak a helyet, plusz millios birsag is lehet, nem hiszem el hogy van tulaj aki ezt a par szaz forintos haszonert bevallalja amit rajtatok keresett! Ha megis akkor annak csak gratulalni tudok.
2014. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ügy aránytalanul sok papírmunkát róna a rendőrökre. Hülyék lennének ezzel foglalkozni.
2014. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mar nem azert de kedves valszolok ti hol ittatok 14 evesen?? Mert engem mindenhol kiszolgaltak, soha nem volt belole baj.


Nem fognak megkeresni titeket. Ez olyan mint amikor anyatok megmondja h takaritsatok ki a sajat szobatokat. Akkor nem fogtok ugrani es meg a tesotoket is kitakaritani.


Szerintem csak tetszettetek nekik es meg akartak nezni kozelebbrol.

2014. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol ittam 14 évesen? Sehol. Egy gyerek ne igyon már...
2014. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Max vizet!
2014. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 13 évesen is ittam és egészséges vagyok. Bár én fiú vagyok. Az biztos, hogy ha lesz lányom én ezt nem engedem meg neki. Elég nemtörődöm rendőrök voltak. Hol történt ez? Legközelebb odamegyek inni, hátha nem bírságolnak meg, ha énekelek az utcán.
2014. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy tudom elképzelni a rendőrfőkapitányt, hogy összekócolt hajjal, egy kávé bögrével meg cigivel a kezében bejön az irodába, és elkezd kiabálni a rendőrökkel hogy: Miért nem találtátok még meg azt a két lányt akiknek pozitív lett az alkoholtesztje??? Milyen világot élünk ahol ilyen lányokat nem kaptok el??? Erre az egész rendőrörs kórusban: Igaza van kapitány máris megyünk és megtaláljuk őket!!! És mindenkinek ezzel telik el az egész napja.
2014. márc. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!