Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Körülbelül hány forintba...

Körülbelül hány forintba kerül a 0,7es finlandia?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Körülbelül 3835 forint.
2014. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért jó egyébként, hogy vannak online boltok (ld. tesco.hu vagy groby.hu), mert így megkereshetem másnak azt, amit saját maga is meg tudna keresni ott, de egyszerűbb neki leírnia a kérdést ide...
2014. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
83%
Meg azért is jók az online boltok, mert így kiderül, hogy normális helyen 2900-ért is meg lehet venni.
2014. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"2900-ért is meg lehet venni."

Ez érdekel, hol találtad ennyiért? :)

2014. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
100%

[link]


Az legtöbb megyeszékhelynek vannak ilyen csodaboltjai, ha az ember tovább néz a teszkónál vagy épp a legmenőbb italwebshopoknál.

2014. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha az ember tovább néz a teszkónál vagy épp a legmenőbb italwebshopoknál."

ó elnézést, nagyúr, feltételeztem, hogy a kérdező egy egyszerű boltban fog bevásárolni, és nem keresi meg a neten a legolcsóbbat, ha ezt a kérdést kiírta a netre. De a linket köszönöm.

2014. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem az otthom a tesco amennyi bolt annyi ár, én még nem vettem finlandiát és nem tudom az árat de legközelebb elmegyek az otthonomhoz legközelebbi tescoba ;) be is költözök
2014. jan. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!