Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A koktélok nem arra valók,...

A koktélok nem arra valók, hogy az ember lereszegedjen?

Figyelt kérdés
De a töménynek olyan szar az íze! Szégyen Koktéltol berugni?

2013. dec. 30. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Berúgni bármitől szégyen.

Az a jó, ha ízlik, amit iszol és nem is rúgsz be, csak kicsit felszabadultabb leszel, és nem leszel másnapos sem.

2013. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előzővel részben egyetértek, bár én még annyit sem szeretek inni, hogy felszabadultabb legyek. A koktélokra meg szerintem különösen igaz, hogy csak az ízükért isszuk.
2013. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem. A lerészegedésnek nulla az élvezeti értéke.

A koktélok künnyű italok, kellemes íz- és illatvilággal. Egy picit spicces lesz tőle az ember normál esetben.

Sok koktél alkoholmentes, s van rendesen ütős is. Utóbbiakaból az ember egyet, legfeljebb kettőt iszik meg egy este, azt is nagy szünettel.

Töménynek sincs szar íze, csak a rossz minőségű ipari hulladéknak. Azokat meg sem szabad venni.

2013. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%

A koktélok aperitif italként szolgálnak,nem azért,hogy lerészegedjen tőlük az ember.

"Egy felszolgáló"

2013. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
De! Arany apám/anyám minden szeszesital arra valo, hogy a lerészegedni vágyo lerészegedjen. Nem szégyen semmitöl sem berugni. Csak önkibas-ás!!! De ugy kell neked!
2013. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arra valók, de persze lehet őket arra is használni.


A töménynek nem szar az íze. Ízlések és pofonok, de ott van a minőség is. Elég válogatós vagyok italban, de azért ismerek pár töményet, ami ízlik...


Azonkívül a koktél is lehet tömény (ahogy akár alkoholmentes is, a lényeg, hogy italok keveréke legyen). Pl. 80%-os fekete abszint vodkával hígítva, szürke ital és van ereje, teljesen iható, bár emlékeim róla elég ködösek, inkább a párom itta, ő is ritkán :D

2013. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem arra valók.

Berúgni mindentől szégyen.

2013. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phoney ***** válasza:

Ha feltartod a jobb kisujjad és a bal gyűrűsujjad ivás közben, akkor nem szégyen.


Milyen kérdés ez?


Nem mindegy, hogy mitől vagy részeg? Az a lényeg, hogy részeg vagy, arról meg 18 fölött illene tudni eldönteni, hogy szégyelled-e vagy nem.

2013. dec. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!