Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik az, hogy 5 üveg...

Létezik az, hogy 5 üveg Erdinger + Erdingeres korsó 2000 Forint?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam a székesfehérvári intersparban egy ilyen dobozos multipacket: 5 Erdinger + korsó - 2000 Forint. Remélem tényleg jól emlékszem az árára, mert egyébként csak 1 üveg Erdinger búzasör az 500 forint fölött van, szóval ha ez így van, akkor nagyon olcsó ez így. Remélem jól emlékszem a 2 ezres árra, mert akkor veszek egy ilyet!
2013. okt. 30. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Még ha az üvegdíj nincs is benne ebben az 5 sörben még úgyis nagyon olcsó, főleg, hogy poharat is kapok mellé!
2013. okt. 30. 19:48
 2/5 Phoney ***** válasza:
Hogyne létezne, volt már Erdinger 400/ü alatt is akciósan, és akkor nem is kellett ötöt venni.
2013. okt. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez esetben 5 üveg + fél littyós pohár 2 ezer forint (ha tényleg jól láttam az árat) :)
2013. okt. 31. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én drágállom az Erdingert 450-500 Ft-ért, amennyiért a boltokban adni szokták, de úgy hogy jár hozzá egy korsó, ennyiért talán még meg is éri.
2013. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az üveg betétdíja nincs benne az árban.

Egyébként szép nagy pohár, az alján minta is van (helyi falvacska).

2014. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!