Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen száraz vörös bort vegyek?

Milyen száraz vörös bort vegyek?

Figyelt kérdés
Ajándékba akarok bort venni egy ismerősömnek. Annyit tudok, hogy a száraz/félszáraz vörös borokat szereti. 3-4 ezer Ft-ot szánok rá. Milyen bort javasoltok venni, ami finom? Én nem értek a borokhoz...
2013. okt. 2. 23:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem menj el egy borbolta, ha pesti vagy akkor a mammut I ben van egy jo kis bolt. Vannak borok ilyen aron is. En valami chille-it vagy del afrikai bort valasztanek. Mayarokbol pedig a GERE ami finom vorosben.
2013. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Monnyuk a 3-4000 Ft/palackos bort a zemberek többsége nem issza meg, hanem tovább adja ajándékba. Úgyhogy mindegy!
2013. okt. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bock borok a kedvenceim, innen válogass 3-4 ezer körüliek már nagyon finomak.

[link]

2013. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akármelyik borszaküzlet remek borokat tud neked adni ennyi pénzért. Bortarsasag.hu-n nézelődj, van sok boltjuk Bp-n és vidéken is.


Bort pedig nem pincenév alapján választunk, ilyen nincs, hogy a Gere meg a Bock-borok a jók, mások nem. Vannak pincészetek, akik általában jobb borokat csinálnak, mások gyengéket, de mindig az adott bort kell véleményezni, nem a "márkát". A Bock pont a tömegtermelő középszar, ami iható borokat készít hatalmas mennyiségben, és mellé némi minőségit kisebb szériában. Gerénél is van ilyen tendencia, de ott olyan fele-fele a közepes-átlagos és a minőségi borok aránya. Nem véletlen, hogy velük akármelyik Tescoban lehet találkozni.

2013. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szárazat vegyél, Tescoban a napokban nézegettem, 3-4ezer Ft-ért sok jó bor van és vannak leárazottak is.
2013. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!