Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki ismer valamilyen nem...

Valaki ismer valamilyen nem tul drága "ütős" piát? :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
No-name vodka, vagy koccos. Szerintem ha csak az szempont, hogy olcsón berúgj.
2013. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
flaxis bor.
2013. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tönkretenni magad kommerszekkel, akkor vegyél háztól bort. 5-600ft-ért már simán megkapod üvegenként, kettőt megiszol és jó vagy.
2013. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
házipálinka, kannásbor/olcsó bor, olcsó sz.r tömények(bakter, krajcár, kevert stb)
2013. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A legjobb a fütyülős. Kommersz szarokkal nem érdemes magadat tönkretenni, mert csak a fejed fog fájni másnap. Ha az ember mérgezi magát, hát mérgezze tisztességgel. Tescoban 2300 körül van, az négy főre 600 Ft körül kijön, és attól már egész jól lehet leni. Egy sört még hozzácsapsz az elején, és máris jó a buli :D Esetleg akciós vodka (bár ahhoz meg kell fanta vagy cappy), de az alkoholtartalmat és a mennyiséget hasonlítsad össze, melyikben van több alkohol. Csak rendes piát igyál, a kevert szarokat én nagyon meg szoktam bánni másnap...
2013. aug. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

UI: Jaj csak azt hagytam ki, hogy Fütyülős pálinkáról beszélek :D bocsi :D


Előző hozzászóló

2013. aug. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: a Fütyülős szerinted micsoda? Pálinka?


A Fütyülős nevű kommersz ital víz, aroma, alkohol, és kb 20% pálinka összekeverésével készül. Egész egyszerűen undorító. Ha te ezt jó pálinkának gondolod, nem ittál még jó pálinkát. Ráadásul ezzel ugyanúgy mérgezed magad.


Jó vodka 3-4000 körül van, ahhoz már kísérő sem kell, csak be kell hűteni. Russian standard, Stolichnaya, Bols, Absolut, stb.


Egyébként létezik fütyülős pálinka, ami tényleg pálinka, viszont nem egy kimondottan jó pálinka, és nem jön ki fejenként 600ft-ból...

2013. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!