Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy tudnánk inni, hogy ne...

Hogy tudnánk inni, hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
sziasztok,megyek barátnőmhöz,ott is alszok,othon lesznek a szülei,de mi bulizni akarunk,a pia vétel az meglesz oldva,de hogy tudnánk úgy inni hogy ne nagyon vegyék észre?gondolkoztunk hogy kimegyünk az erdőbe,de nem tudom hogy tudjuk megoldani...értelmes kommenteket szeretnék,köszönöm
2013. jún. 25. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok 12?
2013. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Nem való nektek az alkohol ha bujkálnotok kell!
2013. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na, már itt is kezdődik. Tessék, az értelmes komment:

Ne piáljatok. Jó vége nem lesz. Tapasztalatból mondom, én is voltam 12 éves. Bár mikor először és utoljára lepiáltam magam, 16 voltam. Nem érte meg.

2013. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem 12 évesek vagyunk-.-
2013. jún. 26. 08:15
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor 14? ha tiltják a szülők elég valószínű hogy nem vagyok még olyan korban hogy igyatok.
2013. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, legyen 15. Amíg nem engedik, ne igyatok. Többet ér a józanul töltött éjjel, mint a piásan való tántorgás.
2013. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne mááááááááár. Nem igaz, hogy nem tudjátok megoldani, de azért adok tippeket:

1. Keverjétek be valamilyen gyümölcslével, a gyümölcslé üvegébe/dobozába.

2. vegyetek rágót, dezodort hogy ne érződjön.

3. ha abbahagytátok, mossatok fogat, előbbi miatt.

4. közben és a végén és lefekvés előtt igyatok vizet.

5. ne egyetek, hogy jobban hasson, viszont ne vigyétek túlzásba! Erre az esetre pedig legyen nálatok kaja.

6. a doboz mindig legyen lezárva, amikor nem isztok, a szag miatt.

2013. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom, rajtam sose látszik meg.
2013. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 évesek piálni akarnak ezért kimennek az erdőbe, tökéletes kezdés egy horrorfilmnek.
2013. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

én támogatom azt hogy így sunnyogjatok és igyatok. ugyanis marhára le fogtok bukni a viselkedésetek miatt és egy tökéletes előrelépés ahhoz, hogy éretten kezeljétek az alkoholt. én pl örülök hogy 15-16 évesen egy párszor berúgtam haverokkal, mert mostmár 18 évesen teljesen éretten tudom beosztani az alkoholt illetve ha berugnék akkor tudom hogy mire kell figyelni és hogyan kell viselkedni ahhoz, hogy másnap ne bánjam meg.


veszélyes dolog, de előrelépés az életben. az megint más kérdés, hogy az lenne a legjobb ha soha az életben az ember egyszer se rúgna be. de ha egyszer berúgsz, akkor be fogsz többször is és akkor meg kell tanulni mértékkel inni és úgy viselkedni ittas állapotban, hogy másnapra ne kelljen megbánnod.

2013. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!