Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Nemrég volt az első "piálásom". Most végeztünk a 8. osztállyal és a nagyobb haverjaim "leitattak" egy bizonyos szintig az esemény alkalmából.

Az a helyzet, hogy nem tudom, hogy normális dolog-e, ha egy kicsit szédültem és jobb kedve volt.

Amit ittam: 0,75 - 1 liter Becks sör és 2 Transilvanicum(rövid ital).


2013. jún. 15. 19:58
 1/5 Doroff ***** válasza:

Kicsit korai a piálás ennyi idősen, de az érzés körülbelül ilyen. A szénsavas és a rövid italok keverése veszélyes lehet. Elég gyorsan felszívódik az alkohol és az lehet ütős is.

Remélem, ennél nagyobb mennyiségű italt nem veszel magadhoz a későbbiekben (pedig, de...).

2013. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok :) Amúgyis ez csak egy alkalom volt, és nem fogok piálni, csak ha van mit ünnepelni :) .
2013. jún. 16. 19:28
 3/5 anonim válasza:
Amennyit ittál az gyakorlatilag semmi.Csak magamból kiindulva egy buliba ha egész éjszakás és csak sört iszok akkor is elmegy átlag 3 liter is.A szervezeted reakciója normális,szédülés és jó kedv,később a hányás is hozzá fog kerülni,de az már más téma.
2013. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. normális reakció. De azt azért tudd, hogy nem ittál sokat, sőt, úgyhogy ne add elő úgy senkinek. Ez 3-4 felesnek felel meg.
2013. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy sokat nem ittam, nem is adom elő senkinek :), köszi a válaszokat!
2013. jún. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!