Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Strathbeag whiskyről vélemény?

Strathbeag whiskyről vélemény?

Figyelt kérdés
Tescoban kapható olcsó igazából kólába kellene. Megfelel a célnak?

2013. máj. 26. 20:46
 1/3 Phoney ***** válasza:
Kólával is határeset. Van egy nagyon gusztustalan mellékíze, amit legelőször nem érezni, de minden alkalommal egyre borzalmasabb lesz. Én végül keverve sem tudtam meginni. Akkor már inkább a tesco saját márkás scotch.
2013. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gyanús nekem ez az ital!

Beírtam a keresőbe a STRATHBEAG szót, és érdekes módon kizárólag magyar honlap válaszok jelentek meg a képernyőmön. Lehet, hogy Skóciában ilyen márka nem is létezik?

2013. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

Nem kell máshol léteznie a márkának, elég, ha maga a whisky skóciában készült (az érlelést is beleértve). Még palackozni sem kötelező ott.


Minden párlatból készülnek selejtes tételek, ezeket szokták felvásárolni ilyen ótvar scotch-okhoz. Aztán blendelik tornyos whiskyvel (ami eleve bűn olcsó), majd három évre ottfelejtik valami rossz hordóban egy olcsó raktárban, és kész is a gazdaságos scotch. Nem jó, de a törvénynek megfelel.

2013. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!