Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van sok sörben kukorica...

Miért van sok sörben kukorica dara?

Figyelt kérdés

épp most jöttem haza a tescoból, gondoltam, ha ott vagyok, veszek vmi jó kis sört, leemeltem egy stella artois-t, és nézem, h van benne kukorica dara... de pl. tuborgban is van, és az sem egy legolcsóbb sör, miért van, hogy szinte egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan 300ft alatti sör van, amiben nincs kukoricadara, és árulják tescoban, vagy más hipermarketban.

más országokban is ilyen arányban vannak a darások, vagy csak nálunk van ez így?


2013. ápr. 24. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Whiskey színvonal is a béka segge alatt van, nem lehet kapni jóformán sehol például Taliskert , csak ilyen ballantine's, johhnie walker stb szarokat. "

A Johhnie Walker az miért vacak! Azt hittem, hogy az egy komoly márka. Jó, nem szoktam inni whiskeyt, csak egyszerűen nem értem a dolgot.

2013. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MolotovPunk ***** válasza:
Tudom régi kérdés,de a Heinekenben nincs kukoricadara és annak még söríze is van.Én jó ideje azt iszok.
2016. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

"Tudom régi kérdés,de a Heinekenben nincs kukoricadara és annak még söríze is van.Én jó ideje azt iszok."


Heineken gyárban dolgozok sörfőzőként, van benne kukoricadara... és ha ittál már igazi sört, akkor a Heineken az köszönő viszonyban sincs a sörrel....

2016. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MolotovPunk ***** válasza:
Aha és akkor itt mi van köszönő viszonyban a sörrel?Mert saját gyártmányban,ami még magyar sör és jó is az a Dreher és kb ennyi.Sima Soproni és Borsodi nagyon gyengus már...
2016. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!