Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a vélemény az S Budget...

Mi a vélemény az S Budget meggylikőrről?

Figyelt kérdés
Mind ízben mind árban.

2013. ápr. 19. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az árát sajnos nem tudom, de onnan hogy S Budget már lehet rá következtetni, hogy aki ilyet iszik, az nem az íze miatt.
2013. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Rossz következtetés... a sajátmárkás termékek mindenben ugyanazt a minőséget kínálják, mint az egyéb néven forgalmazott termékekben.

Az én cégem is gyárt 11 egyéb sajátmárkás termék mellett

nagyvolumenben a Spárnak S-budget termékeket.Ugyanaz a minőségi termék kerül a saját cégünk logojával ellátott

csomagolóanyagba (doboz, palack, zacskó.. stb )mint a multik által rendelt sajátmárkás csomagolóanyogokba.

A meggylikőrről nem tudok nyilatkozni, de a szomszédunkban lévő Spár üzletben bizony sokszor láttam már, hogy viszik a 2 decist is, és a fél literest is, és nem éppen hajléktalanok, hanem kifejezetten jómódú emberek.

Sumsum,ami olcsó, azért nem minden gagyi.( Az ár a gyártó és a forgalmazó között kialakult speciális áralku végeredménye )Persze biztosan vannak kivételek, de éppen az S-budget termékeket meg kell védenem, mert szerintem jók.

2013. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem a jómódú emberek nem a flakonos S Budget bort kínálják a vendégeiknek. (mert annál viszont tényleg csak az a rosszabb amit Pista bácsi főz a garázsba metilből)
2013. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pista bácsi a bort főzi ? :DD
2013. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten 2000ft/l árat találtam hozzá ami nem valami sok, a gyümölcs nem olcsó, az alkohol-t is szépen megadóztatják, szállítani is kell stb. Alsó kategóriás ital lehet.
2013. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtat. kommersz.
2013. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

Szeszes italnál csak kivételes esetben emlegethető egy mondatban a szalonképes és a gazdaságos (budget), de mivel meggyléből készül és 25% szesszel, a legalja likőröknél biztosan jobb.


Ezért a kb. 1000 Ft/félliterért a nem saját márkás likőrök általában 15-17%-os műízű borzalmak szoktak lenni. Mondjuk a győri likőrgyár szerintem még épkézláb italt nem csinált (tőlük van), de normális alsókategóriára azért valszeg képesek, ha nagyon akarnak.

2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt szerencsémhez hozzá, de az egyéb alkoholos italaikból és üdítőikből kiindulva, én kihagynám.
2018. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!