Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb scotch?

Melyik a legjobb scotch?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Amiket eddig én ittam, Johnnie Walker Red label, Ballantines Finest, és Grant's. Ezek közül a Grant's volt a legjobb, de ez igazából ízlés kérdése. Meg aztán vannak sokkal drágább scotch-ok is, azok nyilván jobbak.
2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
93%

Legjobb természetesen nincsen. A 4e Ft körüli (vagyis az átlagmagyar által megfizethetőnek tekintett) árkategóriában az Islay Mist Deluxe kimagasló, a nem annyira füstösek közül meg talán a Famous Grouse jobb valamivel az átlagnál.


Az úgymond legjobbak (soktucat ilyen van) 15-30 ezer közt mozognak, az ennél is drágábbak már általában csak a divatmárkák luxuskiadásai, amiknél már nem az élvezeti értéket kell megfizetni.


Ha olyat akarsz, ami hozzá nem értőként „a legjobb”, akkor veszel egy nem túlzottan füstös, legalább 10 éves single malt scotch-ot (pl. Cragganmore, Highland Park, Dalwhinnie, Glenfiddich, Arran, Glenfarclas).

2013. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 12 éves Chivas Regalra adnék egy szavazatot.

8000 ft körüli ára van.Érdemes megkóstolni,szerintem igen finom.

2013. ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
100%
A 12 éves Chivas a létező legrosszabb vétel ennyi pénzért. Lényegében csak azok dicsérik, akik még sose vettek más whiskyt ennyiért.
2013. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglepődtem volna,ha valaki nem reagál negatívan!:D
2013. ápr. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ittam eddig Chivast, de Phoney válaszaiban eddig nem csalódtam :D
2013. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ittam már pár fajta whisky-t, de nekem a Glenmorangie the original jött be eddig a legjobban!
2013. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!