Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik Whiskey a legjobb?

Melyik Whiskey a legjobb?

Figyelt kérdés
Még nem ittam, de most vettem egy Jack Daniels-t mivel elég sokan dicsérik. Ti szeretitek? Vagy valamelyik másik fajtát?
2012. dec. 29. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más jön be - meg vannak eltérő készítési eljárások ami alapján szintén fel lehetne osztani a dolgot.


Nekem a Tullamore Dew jön be, de nem kezdek el sírni ha mással (de lehetőleg rendes minőségűvel) kínálnak. :)

2012. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ez a Jack Daniels milyen minőségűnek számít?
2012. dec. 29. 20:39
 3/9 Phoney ***** válasza:
71%

A Jack Daniel's No.7. egy középkategóriás whisky, azaz mindennapi szemmel jó minőségű, szalonképes, és nagyjából megér annyit, amibe jobb helyeken kerül (bár ebben az árban bármely másik amerikai whisky legalább ugyanilyen jó...).


Semmilyen italból nincsen legjobb, és a legjobbak eleve 7-8 ezer fölött kezdődnek minden töményből.

2012. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen a "Jack" jó whiskey-nek számít. Sokak dícsérik még a Ballentines, az is kb. még egy kategória, bár én azt nem szeretem. Az én személyes kedvencem a Sétáló János Black Label-je.
2012. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A Johnny Walker Red Label a király akkor is. Milyen dzsekdenielsz, ugyan már...
2012. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Phoney ***** válasza:

A Ballantine's a nevesebb skótok közül konkrétan a legrosszabb. Még a többmilliós marketingjével is csak azért lehet eladni, mert részegen meg kólával nem érezni, hogy vastag gyógyszeríze van...


A Johnnie Redet meg én pl. személy szerint szeretem, de azért inkább nem sztárolnám, mert lenyeléskor kb úgy büntet, mint bourbönök közt a fehér Jim Beam.


Egyébként 4 ezer Ft környékén bourbönből az Evan Williams 7, scotchok közül pedig az Islay Mist Blended az, ami toronymagasan veri a többit.

2012. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nekem magába ez a Daniels nem jön be, mintha füstöt innék úgy érzem.. valami borzalmas.. lehet férfiként értékelném! :/
2012. dec. 31. 08:25
 8/9 Phoney ***** válasza:
Nők között az ír whiskyk a népszerűbbek, pl. Jameson, Tullamore Dew, Bushmills. Ezeknek az íze egyáltalán nem füstös, és alapvetően lágyabb is a többi whiskyénél.
2012. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek a 3000-5000ft körüliek nem tucatcuccok. Ez olyanom, mint a mekis big mac. Megeszed, még ízlik, is, de ha eléd tesznek egy faszán elkészített Burgert egy olyan helyen, ahol tudják, mit csinálnak, na az "jó" lesz (igaz, drágább is).
2022. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!