Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményed a Finlandia...

Mi a véleményed a Finlandia Lime Vodkáról?

Figyelt kérdés
Most akciósan 0.7L 3.200ft 2L Fanta Narancs üdítővel, de nem tudom, hogy mégis mire számítsak! Vegyem meg megkóstolni vagy esetleg mást ajánlanál?
2013. febr. 27. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Finom, de nem a Fanta naranccsal, hanem magában, jéggel!
2013. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy offolok, de hol van ilyen akció ? :)
2013. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SPAR áruházak
2013. febr. 27. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi!
2013. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a bűnrossz fantát dobd a kukába, eszedbe ne jusson összeönteni.


Személy szerint én nagyon szeretem a Finlandiát, jobban mint pl. az Absolut vodkát. Míg én az utóbbin tömény alkoholízt érzek, számomra a FInlandia letisztultabb, finomabb - pedig az árából ítélve fordítva kellene lennie.


3-4 jégkockával, lime-al/citrommal, mentalevéllel szoktam fogyasztani a vodkát. Isteni, próbáld ki.


Hígítani csak az ilyen kalinka-féle löttyöket kell, hogy ihatóak legynek.

2013. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer ittam de borzalmas volt. A szaga mint a citromos mosogatószereknek, az íze meg hááát leírhatalan. Bűn rossz volt. Én soha nem iszok többet ilyet. Attól még lehet hogy neked ízleni fog.
2013. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!