Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rám az alkohol hatástalan?

Rám az alkohol hatástalan?

Figyelt kérdés

Kisportolt alkat vagyok 175 centi 92 kiló ,ha lehet akkor annyit gyúrok amennyit lehet és aztvettem észre ,hogy multkor ők már KO-k voltak és én mintha nem is ittam volna 1 kortyot sem!

Kb 1,3liter sör 4-5 deci sangria és bő 4 deci rosé 1-2 DL Töménnyel keverve...

Lehet ,hogy ez rám nincs hatással?



2013. febr. 8. 20:46
 1/9 anonim válasza:
100%
akármég lehetis :D de az neked nemjó mert nekedkell hazatalicskázni a haverokat :D
2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szedsz valami gyógyszert?
2013. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen.

Lehet, a túl sokféle összekevert alkohol hatástalanítja önmagát.

Gondolom ettél mellette, így jó eséllyel nincs hatása, csak jókedv.

2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ez csak ritkán fordul elö akkor nem tudom, de ha folyamatosan piálsz és általában ez van, akkor alkoholista vagy, viccen kivül. a leginkább alkeszok elég ritkán részegek.tapasztalatbol mondom.
2013. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nemnagyon szoktam inni ...

gyakorlott nem vagyok...akkor mindösszesen 1 szendvicset ettünk azt is utánna...

2013. febr. 8. 20:55
 6/9 Joshy Ca$h ***** válasza:

Iszol te rendesen:D

Most komolyan ez nem sok minden amit leírtál. Ha meg bírod az alkoholt akkor igyál többet, főleg töményből.

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:

Átlagos alkat vagyok, 178 centi 70 kiló, nem gyúrok semennyit se. De ahhoz hogy berúgjak két üveg tömény kell.


Lehet hogy mindenki máshogy reagál az alkoholra?(: Elképzelhető.

2013. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem valószínű hogy hatástalan, de tény hogy van aki jobban bírja, meg azért a 92kg-os testsúly is sokat számít. Én is úgy általában jobban bírom, mint a haverok mert 94kg vagyok ők meg 55-75kg közt. Persze ismerek olyant is, aki 60kg és mégis amennyitől nekem már hányingerem van ő még csak jól érzi magát, igaz ő masszív alkoholista. Meg mondjuk attól is függ hogy milyen napod van, nekem is volt, hogy jóllakottan leültem piálni, megittam kb. 1 óra alatt 5 felest, és már erőltetett a hányinger, és olyan is volt, hogy full éhgyomorra megittam 8 felest meg 2 fröccsöt 20 perc alatt, és csak jól éreztem magam.
2013. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem nagyon bírom, de nem is baj, olcsóbban kijövök. Sosem értettem, miért jó sokat inni. :D Nekem Fél liter tömény meg 1-2 sör egy éjszakára, bőven elég. :D
2013. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!