Ki mit tanácsol?

Figyelt kérdés
2hét múlva megyünk haverokkal síelni. Megvannak a bevett piáink, de idén valami űtőst tervezünk-minimum egy detox közeli állapottal-1 héten keresztül. Milyen piákat ajánlotok miket vigyünk? esetleg jó keverékeket is mondhattok. 16/F

2013. febr. 3. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyaktörés garantált..... ügyesek vagytok.
2013. febr. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eszméletlenre inni magatokat itthon is tudtok! Ha ezt síelés közben teszitek, akkor kitörhetitek a nyakatokat! De meg is érdemelnétek! Már az is gáz, hogy 16 évesen alkoholisták vagytok!
2013. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezt én is ultragáznak tartom, hihetetlen, h így gondolkozzon valaki 16 évesen. A szüleid/szüleitek mit szólnak? (amúgy megy menj el egy hipermarketbe vagy ital nagykerbe és vegyél mindenből 1 üveggel, amit látsz a polcon. Rá van írva mindenre, h hány %-os, szóval ezt kiirni is felesleges volt.) Egyébként hogy jön össze a sport meg a pia? Raadasul egy időben. Felfoghatatlan ez számomra. Mint pl mikor valaki cigivel a kezében lovagol vagy görkorizik.
2013. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval vonjuk össze:

megveszel az üzletben mindenféle hülyeséget, majd ott egy nagy fazékban összekeveritek, és abból isztok.

A síléceket nyugodtan itthon hagyhatjátok, kár cipelni, egyrészt a sok pia miatt sem tudjátok, másrészt így elkerülhető a baleset.

2013. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is csináltuk és éjszaka nem síel az ember...

Vodka-bomba kataflán az már inkább drog, mint pia szóval az azért szerintem már tényleg a ló túlsó oldala.

Fény: Vodka szódásüvegbe, patront bele és öntsd ki---> egyből, 3mp-én belül idd meg(kivi-s szörpre ráönteni a legjobb)

Energiaital-édes pezsgő még egy durva és veszélyes keverés.

2013. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A detox közeli állapot az hülyeség ne akard, nem kellemes egész éjjel hányni, és elgyengülve felébredni, úgy hogy azt se tudod, hogy hol vagy. Különben meg ha mégis mocskosul be akarsz rúgni, akkor vegyél valami 60%-os vagy annál erősebb piát, és igyad szénsavas kísérővel, pl.: sörrel, vagy energiaitallal. Mondjuk Portorico rum(60%-os), Absinthe cseh(70%), más erősebb abszintok is vannak, meg a Spitz rum, ezek 80%-os alakoholtartalommal bírnak, ha ilyen 80%-osból megiszol vagy 4 felest egy órán belül meg rá egy sört, attól már annyira készen leszel, hogy annál jobban ne akarjál szerintem. Különben meg a Pezsgő energiaital is fasza kombó, nagyon finom, kb. 50-50% arányban keverve, de úgy 2 litert már nem szívesen iszok meg, nem a pezsgő miatt, hanem az energiaital miatt, annak már könnyen lehet szívroham a vége.
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó két válazsolónak ők megértették mire gondoltam a detox meg költői túlzás volt ;) és már 17/F
2013. febr. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!