Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 250 mililiter ( negyed liter)...

250 mililiter ( negyed liter) házipálinkától kb 50%-os mennyire rúg be egy 160 centis 21 éves alkoholista?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 21:04
 1/7 anonim válasza:

21 éves alkoholista?


Az szép!

Egyébként "alkoholistája" válogatja.


Ha már ennyire precíz voltál, leírhattad volna azt is, hogy hány kiló és mit fogyaszt még mellé! ;)


Nem mintha abból bármit meg lehetne mondani, de a magasság semmiféleképpen nem számít.

Az már inkább, hogy mégis mennyit nyom.

Egy 40 kilós egyén üres gyomorra könnyebben elkábul, mint egy 90 kilós, aki zsíros kenyeret zabált zsíros kenyérrel, mielőtt legurította a pálinkát.

2013. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
alig 50 kiló xD és tisztán tolja
2013. febr. 7. 21:23
 3/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
Ha igazi alkesz akkor elég jól lesz tőle, de nem fekszik ki.
2013. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy húzásra megissza az a 2,5 decit akkor eléggé KO állapotba kerül 3-4 órára vagy hányásig. :D
2013. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre issza meg, tényleg KO lesz, de ha mondjuk egész nap issza és tényleg alkoholista, akkor észre sem fogod venni rajta, hogy ivott.
2013. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 óra alatt megissza, akkor jókedve lesz/becsiccsent, nem hiszem hogy szétesik.
2013. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 60kg-os alkoholistát aki kicsit jobban bírja a piát mint én, pedig én 93kg vagyok XD szerintem ha a 2.5 decit megissza húzóra akkor azért eléggé berúg, nem biztos hogy hány, mert azt nem szokott mindenki, de az biztos hülyén viselkedne, és nem emlékezne semmire, ha viszont olyan kb. 2-3 óra alatt issza meg akkor még magánál lenne, és viszonylag normálisan tudna viselkedni, ha meg 5-6 óra alatt akkor meg éppen hogy csak látszana rajta, ha fél nap alatt, vagy annál több, akkor meg se látszana.
2013. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!