Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az normalis, hogy 13 eves...

Az normalis, hogy 13 eves vagyok es nem szeretek semmien alkoholos italt? (az izuk miatt) Nem is nagyon banom hogy ez igy van de meg ilyenrol nem nagyon hallottam.

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 14:28
1 2 3
 11/22 poet1 ***** válasza:
100%
Figyelj, én 27 leszek,de sose rúgtam be,mert utálok inni. A max egy pohár bor.
2013. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális!


Én 24 éves vagyok lány. És nem szeretem az alkoholt! Nem tudom meginni. Nálam sem fog ez változni! Nem is hiányzik az alkohol, nem tudom jóízűen meginni.


Inkább vizet iszom, ásványvizet, teát, gyümölcslevet, szénsavas üdítőket. Ezek sokkal jobban esnek egy nyári melegben jó hidegen, mint mondjuk egy hideg korsó sör.


:)

2013. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes ha a Bacardi breezert, meg ehhez hasonlókat nem szereted, de az nyilván normális, hogy egy 13 éves nem szereti a sört, bort, töményet. Első pár alkalommal nekem sem ízlett. A tömények közül sok van ami most sem ízlik, ha töményezek, akkor nem az íz élmény miatt teszem azt általában. A sörről pedig azt mondják, hogy nem volt még olyan ember a földön, akinek elsőre ízlett volna. én is így voltam tök szar keserű volt elsőre. most meg már tökre szeretem. Szóval hozzá lehet szokni az ízükhöz, de jobban teszed, ha nem iszol, főleg ilyen fiatalon.
2013. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kb. 16 éves koromtól tudtam meginni a sört és 17 éves koromtól a többi szeszes italt. Majd nálad is eljön ez az időszak.


19/F

2013. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jó de úgy értem,hogy soha meg sem kóstólom,és ha még növök és mások elmennek sörözni vagy szilveszterkor a pezsgő,ciki lesz ha én nem iszom majd vagy ilyenek. Meg sem kostólom majd.Nem mindenki megértő.
2013. jan. 17. 19:09
 16/22 A kérdező kommentje:
ja én lány vagyok és nem is tervezek inni meg cigizni,még a kávét sem...
2013. jan. 17. 19:11
 17/22 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy te nem iszol alkoholt! Ha rendesek, normálisak akkor megértik.

Nem ciki!


Én is szilveszterkor gyerekpezsgőt ittam. :)

Finom volt! :) :D

2013. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Senki sem tervezi el előre :DDD

13 évese még én is ezt mondtam (bár akkor már nagyba kávézgattam), most 16 évesen meg szinte fáj, ha nem ihatok hétvégén, meg nem cigizhetek néha. :)

2013. márc. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azert ilyen tenyleg nem tervezek lenni...nem is leszek.
2013. ápr. 1. 12:25
 20/22 anonim válasza:

"Én ennyi idösen söt még 14-15 évesen is "fujj alkohol" . de akkor nem is ittam ugy csak beledugtam a nyelvemet a vodkába,egy korty sõr ... aztán elkezdtem inni. most 20 évesen lány létemre(!!) imádok whiskyzni,koktélozgatni,rövidezni :)"


Leszel a feleségem?? :-D

2015. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!