Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki tud jól piát keverni?

Ki tud jól piát keverni?

Figyelt kérdés

jack daniels whiskyvel szeretnék bebaszni tisztán nem keverve más alkohollal(nem akarok hányni).

De jó lenne valamivel felönteni segítsetek!!!!!

De persze jó íze legyen.. :)

előre is köszi.



2013. jan. 3. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha már felöntöd, az már keverve lesz
2013. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A desztillált tevehugyot ajánlom.
2013. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
öntsd fel kólával
2013. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Jack már megüti azt a szintet, amit nem ajánlatos keverni, de ha feltétlenül ez a célod, akkor kólát bele. Lehet 1:1-es(fele-fele) meg 1:2-es illetve 1:3-as arány is(az első az alkohol mindig)
2013. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Múltkor nem volt itthon kóla, de ittam volna valamit. Neten kinéztem egy elég egyszerű koktél receptet: whiskyt és citromlét kell összekeverni 2:1 arányban és cukorszirupot adni hozzá (ami nekem nem volt, így folyékony édesítő lett). Aztán néhány jégkockát bele. Nagyon meglepődtem, hogy mennyire jó lett!
2013. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:

Amit az utolsó írt az a whisky sour. 4cl whisky, 2 cl citromlé, 1 cl cukorszirup, és pár csepp angostura:) (valószínűleg nem lesz otthon angosturád)


Ezt a "szeretnék bebszni"- részt nem értem, no mind1.


Jacket magában jó inni. Maximum mellé kólát kortyolgatni, de nem keverném össze, bárokban se engedem h összekeverjék, ha kólával kérem.

2013. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olcso whiskyt remekul fel lehet dobni 1:2 aranyban citromos fantaval, en tovabb mentem es tettem bele menta szirupot. Megjegyzem fel tarsasag imadta felenek tul extrem volt
2013. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én!
2013. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!