Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A tescoba a vonalkód az be sípol?

A tescoba a vonalkód az be sípol?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ha a pénztárnál nem húzták le, és úgy akarod kivinni.
2012. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

a vonalkód nem sípol be...

De sosem tudhatod, hogy hova rejtenek el szekut az árúkra/ árúkba...

2012. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Vettél egy helyesírási kézikönyvet? :-)


Nem, a vonalkód az egy folt a termék csomagolásán. Az nem sípol, s nem késztet sípolásra biztonsági kaput. Terméktípustól függően található azon, abban elhelyezve kapacitív vagy mágneses lopásgátló. Palackokon pl. ilyen [link]

2012. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Öhm... miért kell felvilágosítani ilyenekről az emberkéket? Ha lopna legalább elkapnák... Tudom, nem az enyémet viszi el, de akkor is.....
2012. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem írta le hogy hova rejtenek szekut, meg milyen termékekre, nem tudom miért írtad, hogy bárkit is felvilágosítottunk.
2012. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak nem az vagy, aki egy másik topikban már vagy 4 lopással kapcsolatos kérdést tett fel? Pl. azt, hogy szoktunk-e családilag lopókörutat szervezni áruházba?
2012. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én megy úgy gondolom, hogy senkinek nem ártunk azzal, ha felfedjük a „titkot”. Ha a becsületessége nem elegendő gát, akkor legyen a lebukástól való félelem az.

Ezek az eszközök egyébként jól láthatóak. Nem az pl. a könyvekbe beleragasztott mágnescsík. A répán meg semmi nincs. És a kisebb üzletekben sem divat az üvegeket védeni. Ha lopni akar, akkor úgyis megteszi.

2012. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Azzal, hogy leírtad, hogy a vonalkód nem sípol be, meg a másik kommentben is ott van, hogy csak egy folt a csomagoláson.... szerintem ez bőven felvilágosítás. Az ilyen embereket, mint a kérdező szépen meg kellene hagyni abban a hitben, hogy igen az a lopásgátló.:)
2012. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: a kérdésben az áll, hogy felvilágosítsuk-e a becstelen embereket a rájuk leselkedő veszélyekről?
2012. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen Rájmundka, Márió vagy hasonló nevű kis barátom a vonalkód besípol úgyhogy ne lopj!
2012. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!