Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a legjobb módszer másnaposs...

Mi a legjobb módszer másnaposság ellen?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatok, praktikák és gyógymódok :D

2012. dec. 27. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Lefekvés előtt, tehát még aznap be kell kapni egy Algopirint, nekem bevált. Ettől még elképzelhető, hogy másnapos lesz az ember, de jóval enyhébbek lesznek a tünetek. Sok vizet kell inni, és néha beválik ha ráiszik az ember reggel, de csak egy felest vagy sört. Hányingerre érdemes valami cukorkát szopogatni.

A legfontosabb: nem szabad ágyban maradni! Ha "elanyátlanodik" az ember, úgy marad egész nap. Fel kell kelni, csinálni a napi dolgokat, bármilyen rossz is a közérzetünk, ha lehet és bennmarad, enni valamit. Így hamarabb elmúlik, aki ágyban marad, kínlódik egész nap.

2013. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is azvagyok, kocsonya jó ilyenkor?
2022. jan. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már nagyon rég nem voltam másnapos, mert mindig nagyon sok vizet iszok rá, ha alkoholt iszok. Sokszor fentmaradok csak ezért, de nem akarok szenvedni másnap. Amikor még nem ezt csináltam, másnapra valami sós kaja esett jól.
2022. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én tojást eszek
2023. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sok mentes víz + 50mg Tramadol
febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!