Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » MEgfizethető, jó Scotch?

MEgfizethető, jó Scotch?

Figyelt kérdés
Chivas Regalt probáltam,de árához képest nem a legjobb.
2012. dec. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a Teacher's jött be, olyan olajos, jól csúszós fajta (a Chivas mániát én sem értem)

[link]

2012. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Chivas erősen túlárazott, persze jó.

Keresd a "Pasport Scotch" márkát, árához képest meglepően jó

2012. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

A Chivas 12 az egyik legunalmasabb a 12 éves whiskyk közt. Személy szerint nekem az összes többi jobban ízlett, még a lényegesen olcsóbbak is.


A Grand Macnish 12 csak kb 5 ezer és egész kellemes, a Lauder's 12 és 15 szintén (bár hyperekben kicsit drága), de még a Johnnie Walker Black is jobban megéri az árát.


Viszont igazság szerint ha azt akarod, hogy tényleg domborítson valamit a scotch, akkor jobb single malt-ot választani akár a Chivas áráért is. Ha ezekből bármelyik 10-12 évest megveszed, már garantáltan jobbat vettél a Chivasnál. Mondjuk egy Glenlivet 12 vagy Aberlour 10, ez utóbbi még olcsóbb is nála.

2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!