Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van a Metaxának?

Milyen íze van a Metaxának?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 20:19
 1/6 Phoney ***** válasza:
73%

Ha ittál már bármilyen brandyt (magyar köznyelvben: „konyak”), akkor lényegében olyan, bár hivatalosan nem tartozik közéjük. Persze az ötvenes generáció számára megunhatatlan kétezres olcsóbrendinél lényegesen jobb.


Ezen felül legfeljebb a whiskyre és érlelt rumra emlékeztethet elsőre, de inkább távolról.

2012. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ritka rossz. Én szerdán ittam először, és majdnem rosszul lettem az ízétől.
2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 6. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig 3 és 5 csillagosat ittam, mind a 2-nek édeskés íze van, nekem bejön, de az 5 csillagos azért jobb, lágyabb, finomabb.
2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
100%
7 csillagtól már teljesen korrekt. Arra már nem sokan mondanák, hogy rossz (kivéve „10 ezer alatt csak sz*r pia van” típusú embereket), és sokszor nem is drágább pl. a Jack Daniel's-nél.
2012. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ja ha a 7 csillagos Metaxa éppen akciós, a Jack Daniels meg nem, akkor nem sokkal drágább, de ha az is akciós, akkor már sokkal, de valóban nem egy olyan irtózatos árú pia, úgyhogy egyszer azt is megkóstolom.
2012. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!