Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok olyan italt mondani,...

Tudtok olyan italt mondani, ami nem keserű és imádják a nők (alkoholos italra gondolok amitől lelehet itatni egy csajt) {ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT}?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 19:05
1 2
 11/18 anonim válasza:
Martini, cukorral, citrommal.
2012. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az alkoholos italokra nem jellemző, hogy keserűek lennének. Tehát bármi lehet, legjobb az amit szeret.
2012. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én pl. utálom a Baileyst. Meg a likőröket is. Meg az édes pezsgőt és bort is. Száraz bort és pezsgőt iszom, illetőleg néha koktélokat.

Leitatni pedig ezekkel sem tudnál, mert pontosan tudom, hol a határ.

2012. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az alkohol italokra nem jellemző, hogy keserűek lennének? LOL utolsó előtti!

Jager, Unicum, ez véletlenül nem keserű? Mert szerintem igen. A martininek meg gyógyszer íze van, úgyhogy az is keserű. A wiskey-ről ne is beszéljek, ami vagy túlfűszeres, vagy keserű.

Egyébként bármilyen koktél, mojito meg sex in the beach, de erre neked úgysincs pénzed :D Likőrvodkák, édes pezsgő, ...

A mai csajok meg inkább pálinkát isznak...

2012. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, a gyógynövényes italok keserűek, de azért nem jellemző.
2012. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 bumbi02 ***** válasza:
Nem is tudom hogy a nyelvtanba kössek-e bele, hogy az "amitől" teljesen értelmetlen, vagy pedig a célba, hogy le akarsz itatni egy csajt, és még tippeket is kérsz hozzá.
2012. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A Baleyst azt szeritik, csak az eléggé drága, próbálkozz édes pezsgővel inkább.
2012. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen martinit ittál, próbáld meg rosatot , ha az keserű, besz.rok neked, aki azt írta, h martini keserű :D


Bailesyst is nyugodtan adhatsz neki, főleg ha tejérzékeny ...az tuti siker...

2012. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!