Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehet jól berugni?

Mitől lehet jól berugni?

Figyelt kérdés

most hétvégén lesz egy jó buli és amugyse vagyok nagy iszákos így gondoltam megkérdezem szerintetek mi a jó:)

royal vodkára gondoltam de az 30 valahány %-os abbol kb mennyitől lehet berugni? vagy mit vegyek? lehetőleg 1500ig



2012. okt. 6. 10:39
 1/5 anonim válasza:
100%
ha minnél olcsóbban akarsz berúgni akkor keved a piát, és röviditalokra igyál sok sört....am nem értem miért akarnak az emberek berúgni vagy miért tartják jó dolognak? sztm ne akarj berúgni egyáltalán nem jó dolog...igyál inkább mértékkel és figyelj oda! tudom mit beszélek tnap is én szedtem össze a barátnőmet...és egyáltalán nem volt szép látvány és ma nagyon nincsen jól!
2012. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Royal vodka nem nagyon jön ki 1500 alatt fél liter, ha csak nem akciós, bár most azt hiszem a tescoban pont az, és egyébként 37.5%-os, na abból nem ajánlom, hogy megigyad egyedül a fél litert, főleg ha nem vagy tapasztalt ivó, inkább vegyél egy 2 decis vodkát, royalt, vagy kalinkát, ezek olyan 600-750Ft közt vannak, és vegyél mondjuk 2 sört, ha mondjuk 700-ért veszel egy kis vodkát, meg 200ft/db áron sört, akkor ez így 1100Ft a maradék 400-ból meg vegyél valami alkoholmentes italt, mert később a buli folyamán jól jöhet, vagy akár be is keverheted a vodkával, úgy legalább nem tisztán kell igyad, és mellesleg nagyon finom is mindenféle gyümölcslével, főleg hogyha nem olcsó gyümölcslé, és 400ért abból is elég jót kapsz, 1 vagy másfél litert, ha szénsavasat akarsz mellé keverni, akkor Fanta, Sprite, gyömbér, tonic egyaránt jó, kólával inkább ne próbáld, azzal szar! Azzal majd a whiskyt kóstold meg:) Ha ezeket megiszod, akkor olyan nagyon nem lehetsz rosszul, főleg hogyha ezen a bulin mondjuk 5-6 órán át isztok, így szép lassan iszol, nem vedeled be egy óra alatt az egészet, aztán ha mégis kicsit túlságosan is beütött, akkor legközelebb valamivel kevesebbet iszol, ha nem ütött be eléggé, akkor meg kicsit többet, de elvileg ha tapasztalatlan ivó vagy, akkor ennyi be kell hogy üssön, főleg a tömény+szésavas kombó miatt. Persze mindezek ellenére vehetsz egy fél liter vodkát tisztán minden más nélkül, attól bitzos hogy jól berúgsz, de annyira, hogy akkor nem sok mindenre fogsz emlékezni az estéből, csak az óránkénti hányásaidra.
2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális de legközelebb próbáld próbáld ki a silver tequilát.

Mi egyszer 4-en megittunk 1 üveggel, meg mellé 1 sör és nagyon berúgtunk tőle

2012. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elso berugasom egy royal vodkaval történt. 1 kis pohár kivételével az egeszet én ittam meg. Másnapra nem is emlékeztem semmire. Tapasztalatlan ivoknak nem a legjobb
2018. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
.
2018. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!