Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ciki ha fiatal nő...

Szerintetek ciki ha fiatal nő létemre időnként megiszok 1-2 pohár pálinkát?

Figyelt kérdés
Fiatalok között nem annyira látom menőnek.Igaz 30 fölött vagyok.Elég tömény alkoholnak számít.Szerintetek nagyon káros ha havonta 2x megiszok 1-2 pohárral?
2012. szept. 18. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
23 vagyok, nő, és iszok pálinkát :D Nincs olyan, hogy ciki, mindenki azt iszik, amit akar.
2012. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

havonta 2x megiszok 1-2 pohárral?



nem ciki ha napi lebontás lenne akkor lenne ciki

2012. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, ha jól esik igyál nyugodtan,

de csak mértékkel!! :)

nincs evvel semmi gond!


U.I. Én nagyon szeretem a pálinkát!

2012. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Én nem innék. A kicsi is alkohol, nőnek egy pálinka elég erős. De ez csak az én véleményem.
2012. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván, aki nem szereti az ne igyon.

De nincs avval semmi gond, ha valaki élvezettel fogyasztja.


Tehát, igyál csak, ha jól esik!!! :)

2012. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pamelával egyet értek. Én imádom a Hubertust, simán meg tudok inni belőle egy kis üveggel. Imádom a pálinkát is, családban van, aki pálinkát főz, abból is szoktunk hozni. Nem, nem iszom magam taj részegre, ha érzem, hogy baj van, abbahagyom. Nem hanyagolom a munkám miatta, nem fetrengek másnap a h.somban, hanem ellazulok tőle. Nem minden nap, de megesik mondjuk 1-2hetente. Ha jól esik igyad, ha hetente innád, az sem lenne sok, ha nem árt meg, és nem leszel tőle közönséges.
2012. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 doboszoli ***** válasza:
71%

Drága keresztanyám "szent" asszony volt. Mindenben mértékletes, naponta járt templomba, áldozott.

Olyan 30 éves koromban derült ki, hogy minden reggel pálinkával kezdte a napot. Volt egy 2 centes pohárkája, amiből a reggeli kávé helyett beszürcsölt egyet a saját főzésű gyümölcspálinkából, aztán uzsgyi áldozni. Nem kettővel, csak egyel egy nap.

Szóval a kérdésre: egyáltalán nem ciki.

2012. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Mekkora az a pohár???


És havi kb 2 alkalommal iszod meg az egész 1-2 pohárnyit, vagy mindennap iszol egy kortyot, és az összesen 1-2 pohárnyi?? Mert szerintem nem mindegy!

Első esetben minden iváskor alaposan becsípsz. Második esetben meg felfogható amolyan babona italnak, és attól a kortytól nem rúgsz be. Ez utóbbi nem ciki.


De én mondjuk nem szeretem a környezetemben a naponta kortyolgatót, mert ha már a pálinkás üveget kinyitja, akkor érezni a szagát, hát még ha kortyol is egyet! Akkor megy utána a szag... Ettől én undorodom, pedig amúgy nem volnék ellene, mert olyan aranyos dolog pl saját házi pálinkát kortyolgatni. De hiába, szaga van...

2012. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 intrepid ***** válasza:
Terhesség, szoptatás alatt bűn, egyébként egészségedre, senkinek semmi köze hozzá, nincs is vele semmi baj.
2012. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Kedves egészségedre! Amennyit te iszol az egyáltalán nem számít soknak.
2012. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!