Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Buliban miket érdemes inni?

Buliban miket érdemes inni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egyáltalán nem értek az alkoholos italokhoz és buliban sokszor azt sem tudom,hogy mit igyak. Szóval amikor odamegyek a pulthoz, csak állok mint egy hülye, mert nem tudom,hogy mit kérjek, mit szokás inni ilyenkor. Ti miket szoktatok inni?
2012. aug. 25. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz. Kezdetnek 1-2 sör, aztán valami töményebb, Pl Jäger, Vodka, Valamilyen Whiskey vagy pálinka. Ha nem tudod mit szeretsz, akkor párszor menj el egy kocsmába, pub-ba és kóstolgass italokat, de egyszerre ne kóstolj meg túl sok félét, mert a sokadik után már nem tudod eldönteni, hogy tényleg ízlik-e, plusz ha többféle dolgot összeiszol, annak nem biztos, hogy jó vége lesz :D Próbálgatni kell, hogy mi az amit szeretni fogsz, bár ha csak most kezdesz el iszogatni, akkor az elején a legtöbb italnak nem fog tetszeni az íze, de ez változni fog. Jó szórakozást, aztán csak ésszel! ;)
2012. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, annyi biztos ,hogy a sört nagyon nem szeretem. Azon kívül szinte mindent megiszok.
2012. aug. 25. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, meg a tequilát sem kevelem:)
2012. aug. 25. 20:58
 4/7 eNerdzsy ***** válasza:

"az elején a legtöbb italnak nem fog tetszeni az íze, de ez változni fog."


Csatlakozom az előttem szólóhoz...! ;-)

2012. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az alapján ítéltem a piákat, hogy mi az amitől jó kedvem van(rum,becherovka,pálinka,pezsgő,bor), mi az amitől sírógörcsöt kapok(tequila,whiskey,hubertus) és mi az amitől tutira beokádok:D( sör!)
2012. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szintén személy szerint utálom a sört, de egy kis vbk, rá pálinka húzóra nagyon fincsi tud lenni:D
2012. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem igazán járok buliba, csak koncertekre, és fröccs <3
2012. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!