Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak, hogy nagyon berúgja...

Mit igyak, hogy nagyon berúgjak de ne hánnyak? Hallottam ha szénsavasat iszok akkor arra csak szénsavasat igyak stb. Ti hogy vagytok ezzel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#ivás #berúgás #hánnyak
2012. júl. 19. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Másfél deci jóféle pálinka + másfél deci royal vodka + egy nagyobb citrom leve, és egy deci whisky.



Totálkár leszel!

2012. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Vodkára sör, sörre vodka. Ha már nem tudsz egyenesen menni, nem iszol többet. Mármint aznap.
2012. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre húzd le, hanem kb úgy 10-15 perc alatt, és lehetőleg ülve.
2012. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kifogom próbálni a taktikákat :D
2012. júl. 19. 02:03
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A Royal vodkával csak óvatosan, nálam kegyetlen fejfájást okoz. A Kalinka néha még olcsóbb is, az sokkal jobb.
2012. júl. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a boros kólára esküszöm. Megiszok belőle két litert és be vagyok rúgva. Sose hánytam még tőle. Viszont mellette mást nem iszok, max egy felest amivel koccintunk a buli elején.
2012. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Én volt, hogy összeittam mindent, és nem hánytam csak berúgtam. De egyszer megittam 2-3 deci pálinkát narancslével 15 perc alatt (most hogy írom is rosszul vagyok), na azt ami utána volt nem kívánom senkinek, még az ellenségeimnek sem.
2012. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%

Nekem a legutóbbi tapasztalatom az volt hogy vettünk 3an egy 0,7l-es olcsóbb whiskey-t amit kólával letoltunk majd erre egy 0,7-es jagert szintén kólával és ettől úgy beálltunk mint a gerely. Senki sem hányt pedig fejenként majdnem fél liter töményet ittunk azaz kb 10 felest.

Bátran ajánlom kipróbálásra :DD

jah és ennek összköltsége kb: 7000ft/3= 2333Ft/fő

2012. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a buliban vörösborra ittam a Mihály bácsi házi pálinkájából és kihánytam, de utána úgy kötekedtem, hogy mindenkivel összevesztem és utána nem emlékeztem semmire.
2013. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!