Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel kevered a koccintósod?

Mivel kevered a koccintósod?

Figyelt kérdés
Én a Sconto almára esküszöm, de tetszik az Origo zöldalma, kiwi és a Slice bodza, szőlő is. Neked mi a kedvenced?? Olcsón akarok berúgni és finomat akarok inni.
2012. febr. 28. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én életemben nem ittam még ilyen mű tablettás cuccot, biztos egészséges meg finom lehet.
2012. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Leginkább semmivel, életemben 1x kóstoltam , ki is köptem. Bornak a közelében nincs, szar egy lötty. Szilveszterről viszont maradt 3üveggel, valaki hozta, ha esetleg érdekel ingyen elviheted.
2012. febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Alapvetően nem szeretem a bort, így a koccintóst se. Viszont visszaemlékezve a gólyatáborra eszembe jut, hogy ott ittam egy jó keverést, Traubisoda fehér koccintóssal (édes, száraz, félédes, félszáraz gyakorlatilag mindegy).

Eme különlegesség a "Tra-Bor" névre hallgat!

2012. febr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Phoney ***** válasza:
A fehéret vodkával és fűszerekkel kevertem egy időben, soha senki nem lett tőle még csak rosszul sem (ellentétben pl. a kommersz töménnyel), viszont nagyjából elérte pl. a Garrone vermutok szintjét.
2012. febr. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán finomat akarsz, az nem fog menni kannással, de szerintem a vörös valami olcsó kólával, a fehér meg valami olcsó citrommal, vagy energiaitallal tűrhető lehet.
2012. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

az hülyeség, hogy a koccintósnak köze sincs a borhoz.

bor, csak nem minőségi, hanem asztali. meg nem is tabletál, mert olyan nincs h tablettás...


és h a kérdésre is válaszoljak, én rendszeresen azt iszom, fehéret, így én 2 literes olcsó szörpöt szoktam hozzá venni (málna) és egy kicsi ásványvíz. szerintem így a legjobb.

macifröccs :)

2012. márc. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:
Egyesek fejébe be van Nyőlve, hogy ami rossz, az már nem is igazi. Hiába, a szocializmus nehezen múlik:) A második sem kóstolt még igazi tablettás bort (jó neki), mert akkor tudná, hogy a Koccintós ahhoz képest bordeaux-i.
2012. márc. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mustafa33 ***** válasza:

Ahogy olvasom a válaszokat, talán betonkeverővel szokták.

Nem tudom mi az a koccintós? Bor? Vagy más valami?

Katonaságnál a legolcsóbb édes almabort (csucsut) sósborszeszel kevertük. Rázós és (ki)ütős volt.

2012. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fehér koccost mi kobra energia itallal szoktunk keverni
2012. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenki hogy mondja az ötleteket mint vmi gazdag, és elitt borklubban xD
2012. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!